OPEL 1.3 DİZEL debriyaj balatası fiyatı

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
İyi bir usta tercih edilmeli..

Servise giderseniz kesin "Volan da sorunlu abi, açmışken değişelim" derler..

Şirketin Combosunun 185.000 km de volan+baskı balata değişimi yapıldı 2 ay önce. Geçen hafta ses yaptı dedi çocuklar kontrole verdim. Volan değişecek 1250 TL dediler.. Unutmuşlar 2 ay önce değiştiğini :) Tamam dedim değiştirin ama 2 ay önce garantili değiştirmiştiniz para vermem.. Arayacağız dediler. ertesi gün gelin arabayı alın dediler.. Değişmemişler şurası burası gevşemişti sıktık ayarladık sorun yok dediler..

Tabi tüm sözleşmelerimi iptal etmeye karar verdim.. Bunu yapan Avrupa yakasındaki en büyük opel servis-bayi gruplarından biri.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volan konusunda kısa sürede tekrar vuruntu olduğunu söylüyorlar zaten hep... ben değiştirmeme taraftarıyım...

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 müydü. 1.3 ile 190 bini görmek mucize olsa gerek? 0 trafik lazım.

Evet 1.3 cdti dı. 40 binde iken powerbox takmıştım. 5 yıl powerbox ile kullandım. Otoyolda 200-220 görüyordum. Ne enjektör arızası nede turbo arızası yaşadım. Yanlızca turboya giren ince bir vakum hortumu vardı onu değiştir.

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Debriyaj balatasını değiştirirken Şanzıman indiriyorlar +debriyaj balatası +işcilik alıyorlar bakın biraz pahalı olacak ancak opel combo 1,3 dizel aracıma geçen hafta Luk marka debriyaj balatası+CE belgeli ithal Sabit volan(Kesinlikle tavsiye ederim kim ne derse desin ben paramın ve malımın düşmanı değilim)+Debriyaj bilyesi 500 tl verdim 200 tl işcilik verdim +yağ yag filitresi hava filitresi polen filitresi onlar 500 ün üzerine artı ancak yağ kesinlikle castrol kullan derim kim ne derse desin

değişik :rolleyes:

forum değişik fikir sahibi olmak içindir diye biliyorum. kötü niyetle dememişsinizdir tabi ki ama yine de bu cümle çok hoş durmamış kanaatindeyim. ;)