opcom Türkçe proğramı lazım

serefzor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tech 2 proğramı OBD2 kurulumu

Aslında benim başlığımı değiştirmem lazım ben daha proğramın kendisini çalıştıramadan türkçe proğramı aramaya kalktım kendi proğramını çalıştırıyım yeter:) bu konuda yardımcı olursanız daha isabetli olur

kökez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
niye bulamasın ? bence arkadaşa yardımcı olman daha etik olurdu

@serefzor mail adresi verirsen programı yollarım tr veya eng ,

ayrıca programın kullanımıyla ilgili sorunu olan pm den beni bulsun ,
bir sonraki tavsiyem ise vista vede win7 de çalışmaz diye biliyorum yanılıyorda olabilirim tabi xp olan bir pc bul onda çalıştır bence

xp ve windows 7 de çalışır.Programı msn den atmaya kalksan neredeyse 1 hafta sürer.:kop:

Mehmet MERMER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu op-com un türkçesi elinde olan varsa bana da gönderebilir mi ?? Şimdiden teşekkürler...

Mehmet MERMER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
op-com türkçesi lütfen...

mendel50 arkadaşım bana da gönderirmisin türkçesini teşekkürler..:(

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
---------------------

Son düzenleme:

kökez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
programı niye msn ye atayımki :maden: fileupload siteleri ne güne duruyor
arkadaşa yardımcı olmak istedim türkçe program 5tl sen yanlış anladın .Zaten mahmut bey linkini vermiş sağolsun op com kullanmayı bu forum da onun yazılarından öğrendim.:)

Son düzenleme:

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende hem türkçe hemde ingilizce var türkçe olan 10.02.2007 tarihli yazılımı ingilizce olan 08/2010 yılı yazılımı isteyen olursa link veririm bi ara bende aramıştım şu satarım diyenlere uyuz olmuştum neyse

elinde 070210dan daha yeni türkçe program varsa banada link vereiblirse sevinirim

not: orj opcomun üretici satış fiyatı 700eurodur yani siz 1500tlnin üzerinde para vermemişseniz ki ben 50tl gibi bir fiyata aldım klondur ve aktivasyon prgramı gerekir bu aktivasyon programı 2010 yılına kadar çalışıyordu sonra sistem yenilendi ve maalesef 2010 sonrası yazılımlar klonlarda çalışmıyor

elimdeki 2010 ingilizce versiyonda bu klonlar için açılan son versiyon zaten aktivasyon kodu istemez şekilde hacklenmiş bir program. 2006 yılı türkçe ise içinde çıkan aktivatörle 1 kere kodladıktan sonra çalışıyor

4d9w8.jpg

4d9wr.png

Son düzenleme:

serefzor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
proğram vistada da kuruluyor sadece araçla bağlantı sorunu var bağlantı kurulamıyor