Opcom 1.99 driver lazım

Enes67

Kayıtlı Kullanıcı
67-Zonguldak
Siteyi ziyaret et
Sizin cihazın şu anki versiyonu kaç. 1.45ken 1.8e direk yükseltmeyin teker teker yükseltin
Sanayiye getirdim üşenmedim opcom cihazı olan bir usta sağolsun ilgilen di başka cihaz da hemen versiyon değişirken bunda olmadı arayüzüne baktık... Orjinal opcom klonu değil mis. Maalesef çin klonu çıktı bu sebepten ötürü cihaz oc flaş ile versiyon değişmiyor. Zaten aracada bağlanmıyor da iki cihaz stili varmış... Orjinal opcom klon değiştirilen... Orjinal olmayan çin klon değişmeyen .. Cihazı geri iade edeceğim....

Son düzenleme:

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Sanayiye getirdim üşenmedim opcom cihazı olan bir usta sağolsun ilgilen di başka cihaz da hemen versiyon değişirken bunda olmadı arayüzüne baktık... Orjinal opcom klonu değil mis. Maalesef çin klonu çıktı bu sebepten ötürü cihaz oc flaş ile versiyon değişmiyor. Zaten aracada bağlanmıyor da iki cihaz stili varmış... Orjinal opcom klon değiştirilen... Orjinal olmayan çin klon değişmeyen .. Cihazı geri iade edeceğim....
Buradaki sitelerden değilde aliexpresten çipi kaliteli olanlardan alın şimdi tekrar baktım yakınlaştırınca chipin üzeri okunmuyor. Sakın burdaki bu opcom klon ama kaliteli diyenlere para kaptırmayın 10da biri fiyatına çinden gelir aynı alet. Paketin üzerinede araç arıza cihazı vs gibi ticari olarak kullanılabilecek birşey intibası bırakan kelimeler yazmasınlar yoksa gümrükte fark edilirse beyanname isterler bilginiz olsun