Opaz mı Allah bi daha oraya adım attırmasın

psy_dreams

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hardwarena.com
bu arada opelim.net önereceği izmir servisi lütfen gazemirde olursa sevinirim :cry::cry::cry:

Merhaba probleminizi çözebildinizmi bilmiyorum ama yardımcı olur düşüncesiyle bende aracımı sürekli götürdüğüm servisi tavsiye etmek isterim 3. sanayide Özet Opel Özel Servisi sahibi İsmail Usta da Egem Servis kökenlidir her konuda yardımcı olacağından eminim.;)

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servisler hep hikaye 0 km arabayı boyalı satan da yetkili servis ben adım atmadım 2 senedir atmam da.

MURATTEKIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba probleminizi çözebildinizmi bilmiyorum ama yardımcı olur düşüncesiyle bende aracımı sürekli götürdüğüm servisi tavsiye etmek isterim 3. sanayide Özet Opel Özel Servisi sahibi İsmail Usta da Egem Servis kökenlidir her konuda yardımcı olacağından eminim.;)
bencede :)

demirelsinan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egem de kesinlikle iyi bir servis değil astra cd mi hiç götürmedim sıfır 1.3 cdtı combo mu iki kere servise götürdüm oraya 380 ytl para aldılar ikisindede yağ bakımı için ikincisinde kızdım bi daha getirmeyeceğimi söledim ve garantisinin bitmesine 16 ay vardı ve ben özel servise götürdüm bu servis çınarlı yolundaki izmat ben iki opelide oraya götürüyorum fiyatları uygun aynı yağ bakımını ben orada 200-220 tl civar yaptırıyorum ben buraya çok arkadaşımı gönderdim ve hepsi memnun cengiz abi sahibi eski opel fabrikası çalışanı ustalarıda öle opelle ilgili çözemicekleri bi sorun olduğunu görmedim şimdiye kadar,çok yol yaptığım için combo yu 2-3 ayda bir götürüyorum astra yıda yılda bir,birkaç servisi denedikten sonra buraya karar verdim tavsiye ederim.

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada egeme iyi opaza çalışanlarına kötu dıyenler bilmıyorlar heralde opaz-egem aynı kişiye ait ait firma...gerçektende izmirde adam gibi yetkli servis yok..garantilik bi işlem olmadıkca yetkili servise göturmuyorum..artık garantıde bıttı umrumda değil yetkili servis..bence merkez opel ;)