Opaz mı Allah bi daha oraya adım attırmasın

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün izmir opaz servisine gittim ve randevu alarak adamların bize yaptıkları is randevunuz varmı bilmem ne flan müsteri memmuniyeti sıfır

1. cisi bize akünün faturası getirin garatisi ile dğistiririz arabanızda sorun yoks eğer dedirler
2. adama gittik işlemleri başlattı arabada sorun çıkmadan bu fatura değil dedi ben sonra altındakileri okudunmu dedim o zaman anladı
3. arabayla ilgilenmenin saati 52 lire + kdv mis
4. bizim arabanın sorunu bulundu camların otomatk kapanması için bi bağlantı yapılıyormus
5. bu bağlantıyı 2 saat aradı sonra bizi teknit servise çağırdılar adamın yanına gidince adam aynen bize o kapının orda koblolar gidio boru ile kapalı yer var ya oraya bakmıo tüm tesisatı söküyor ve ordan bakıyor :mad: sonra bizimle ilgilenen adam ile birlikte gittik sorunun dediğim yer olduğunu söyledi ve gittigimiz müsteri sorumlusu adam ustanın dediği yeri söktü ve oradan buldu usta gülerek Allah Allah dedi tamam dedik araba kacak yok akü gitmio bizde tamam dedik hazırmıs sonra bi baktık 104 tl Allahtan önceden club card çıkarmısız
adamlar neymis 2 saat isçilik istio sizce gereklimi o para yoksa 42 tl ödedik bu da gereksizmi lütfen bi yorum yapın bugün evde sinirler gergin bide ben o servise 190 km yol yapmışım :mad::mad: bu arada opelim.net önereceği izmir servisi lütfen gazemirde olursa sevinirim :cry::cry::cry:

354270

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer yetkili servis istiyorsanız gaziemirde başka yetkili servis yok. özel servis olarak karabağlardaki güven opel iyi diyorlardı 6. sanayide de birkaç servis var ama onlar nasıl bilmiyorum. ben vectrayı 6. sanayide tanıdık bir bmw ci vardı ona yaptırıyordum bir sorunu olduğunda

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opazmı aynen kesinlikle tavsiyem değildir servis kısmında çalışanların opellerden haberleri yok ama egem bu konuda çok iyi en azından araçları gözleri kapalı biliyorlar

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet egeme herkez çok iyi diyor galiba ustalarının bir kısmı eski opel fabrikasından gelen ustalarmış. Bu arada karabağlardaki güven opelle ilgili bilgisi olan varmı.

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat nasıl olur ya 10 dk iş 2 saat yazıo 52 ytl + kdv dio bide nasıl sinir oldum ya

orhaninho

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
www.sikayetvar.com buraya yaz

+

dogan_tire konuyla alakasız amasenin gönderi nin altında bir resim var hız göstergesi 220 yi gösteriyor GERÇEK Mİ? :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
eğer yetkili servis istiyorsanız gaziemirde başka yetkili servis yok. özel servis olarak karabağlardaki güven opel iyi diyorlardı 6. sanayide de birkaç servis var ama onlar nasıl bilmiyorum. ben vectrayı 6. sanayide tanıdık bir bmw ci vardı ona yaptırıyordum bir sorunu olduğunda

Evet egeme herkez çok iyi diyor galiba ustalarının bir kısmı eski opel fabrikasından gelen ustalarmış. Bu arada karabağlardaki güven opelle ilgili bilgisi olan varmı.

İzmir'e yerleşdikden sonra servis aramaya başladım. Egem sağolsun burnundan kıl aldırmıyor. Uzun araştırmalardan sonra tavsiye üzerine Ege Güven'e gittim. İlgili ve bilgili bir servis. Fiyatları de normal seviyelerde. Şimdiye kadar bir sıkıntı yaratmadılar. Sahibi Şakir bey çok iyi niyetli bir kişi. Evim Çiğli'deki Ata Sanayi Sitesine çok yakın. Memnun kalmasam ta Çiğli'den kalkıp ta Karabağlar'a (sırf gidiş yolu yaklaşık 25 km) gitmezdim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler Savaş abi karabağlara doğru geldiğinde çayımı içmeye beklerim.:)
Yerini bilmiyorum Ahmet. Geldiğimde mutlaka uğrarım. Opel'den sonra mekanik işlemler için de Taunus!u Karabağlar'a götürüyorum.