online satış yapmak için site

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Küçük ölçekli ise kesinlikle öyle. Gene elimden geldiğince yardımcı olurum, bir sorun olursa.
Tamamdır Emre, çok teşekkürler,

Sen siteni al yinede gg, sahibinden, ebay gibi sitelere yönlendir linklerini Türkiyede insanlar halen paypalın ne olduğunu bilmiyor. biz çok denedik başaramadık online satış siteleri daha karlı oluyor bu işte. Yapman gerekn tek bir şey var siten basit anlaşılır göz yormayan olsun. Gereksiz fazla bilgiye yer verme. bknz: www.aydinilaclama.com ben bu site sayesinde gezipte bulamadığım müşteriler buldum sayfa 5 linkten oluşuyor. Daha önceden cok fazla içerikli site yapıyorsuk ama verimi bunun %1 kadar değildi. Bir domain isimi alırken işi istanbuldamı yapacaksın kömürmü satacaksın örneğin istanbuldakomur.com, istanbulkomur.com gibi adresleri kesinlikle almalısın. domain üçretleri $10 host yıllık 100TL ye bulursun sana yıllık 120 TL masrafı olur.
Sanal post işine pek girme bu yüzden çok insan dolandırıldı ve halen dolandırılıyorlar. Zaten Türkiye'de gg ve sahibinden bunun için bu kadar tutuyor.
sağol kardeşim söylediklerini dikkate alacağım aslında web sitemiz var henüz aktif etmedik yazdıklarını da dikkate alarak güncelleme yapabiliriz,

abi ptt kargo kapıda ödeme,havale sahibinden gg ebay gibi sitelerde online satış ne satığınızı bilmiyorum ama ürününüz hepsiburada gibi sitelerde satışı olabilicek tarzda bir ürünse orayada başvurup ürününüzün satışını yapabilirsiniz siz zaten bunları yapsanız satışa yetişemessiniz :)
Hakan öyle satış olsa dile benden ne dilersen :)
ben aslında perakende satış yapmakdan da ziyade, bu işi yapan büyük toptancıların özellikle yurt dışındaki ilgisini çekmek istiyorum, ki yaptığımız işte iddialıyız...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamamdır Emre, çok teşekkürler,

sağol kardeşim söylediklerini dikkate alacağım aslında web sitemiz var henüz aktif etmedik yazdıklarını da dikkate alarak güncelleme yapabiliriz,

Hakan öyle satış olsa dile benden ne dilersen :)
ben aslında perakende satış yapmakdan da ziyade, bu işi yapan büyük toptancıların özellikle yurt dışındaki ilgisini çekmek istiyorum, ki yaptığımız işte iddialıyız...

o zaman şöyle yapıcaksınız

siz gene sitenizi kurun gene mallarınızı ve güncel fiyatlarını koyun siteyi ingilizce ve türkçe yapın .. vatandaş yabancı yerli satın almak isterse mail order yapın yurtdışı için mail order sanal posttan çok daha güvenlidir ve devamlı sanal post gibi bir aylık aidat ödemeniz gerekmez..

birde bayimiz ve bayimiz olmak istermisiniz diye bir bölüm yapın ingilizce ve türkçe stoklama bölümü sizden toptan mal çeken insanlar sizin verdiğiniz şifre ve kodla o bölümüne girdiğinde ürün sipariş verebilsin sattığı elinde kalan ürünleri görebilsin v.b bunlar basit şeyler ama işlevsel..
devamlı telefonda bayilerinizle yüz göz almanıza gerek kalmaz onlarda rahat eder anlık elindeki verileri görür sipariş verir hatta detaylı bir stok bölümü yapılırsa ön sipariş gibi özellikler yapılabilinir..

Son düzenleme:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman şöyle yapıcaksınız

siz gene sitenizi kurun gene mallarınızı ve güncel fiyatlarını koyun siteyi ingilizce ve türkçe yapın .. vatandaş yabancı yerli satın almak isterse mail order yapın yurtdışı için mail order sanal posttan çok daha güvenlidir ve devamlı sanal post gibi bir aylık aidat ödemeniz gerekmez..

birde bayimiz ve bayimiz olmak istermisiniz diye bir bölüm yapın ingilizce ve türkçe stoklama bölümü sizden toptan mal çeken insanlar sizin verdiğiniz şifre ve kodla o bölümüne girdiğinde ürün sipariş verebilsin sattığı elinde kalan ürünleri görebilsin v.b bunlar basit şeyler ama işlevsel..
devamlı telefonda bayilerinizle yüz göz almanıza gerek kalmaz onlarda rahat eder anlık elindeki verileri görür sipariş verir hatta detaylı bir stok bölümü yapılırsa ön sipariş gibi özellikler yapılabilinir..
tamam kardesim sağol ,eksik olma.