Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar :(

TLGTML

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi uykum kaçmıştı tekrar teşekkür ederim yarın bi gösterelim inşallah hallettiririm.Serdar kardeşim sanada teşekkürler yardımın için..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi uykum kaçmıştı tekrar teşekkür ederim yarın bi gösterelim inşallah hallettiririm.Serdar kardeşim sanada teşekkürler yardımın için..
basit işler onlar hallolur kardeşim canını sıkma zaten fazla yükseltmeteceğin için aracında savrulma ve ya başka olumsuz bir etkiye sebep olmaz ben virajlara deligibi giriyorum araççizgisinden hiççıkmıyor için rahat olsun tak iki tane get sorun hallolur ,başka bir çözümde amortisörleri sertleştirmen ama o dakonforu bozar get daha uygun bir çözüm.

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka camurluklari cektirebilirsin disari dogru.Burda öyle yapiyorlar.Bu islem yapildikdan sonra camurluklari boyatmak zorundada kalabilirsin. Cünkü boya catliyor.

TLGTML

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi makina varmış burda çamurlukları dışarı çeken bizim ustada yarın bakıcaz inşallah sorun olmaz.Alakanıza teşekkürler Bülent bey

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben anlatamadım kusur görme TOLGA ABİ.. :D senin kastettiğin,lastiklerin heme üzerindeki çerçeve olmalı...Oysa ben lastiğin girdiği yuvadaki,arabanın dışa doğru bakan yerlerini ifade etmek istemiştim yanaklar diyerek..Bence jantı değiştirmek zorunda kalacaksın.Aynı modelin 17'' sini kullansan?

jantın çapı ile sürtmesinin bir alakası yok... jantın genişliği ve et değeri önemlidir... sizin jant orjinal janttan daha dışarıda durduğu için çamurluğa sürtüyor eğer daha içerde olsa bu seferde davlumbaza sürterdi... amortisörleri sertleştirmek sürtmeyi belki birazda olsun engelleyebilir... eğer sadece çok fazla yaylandığında sürtüyorsa sert amortisör daha az yaylanmasını ve daha az sürtmesini sağlar ama çok sert bir sürüş olur bunu da istermisiniz bilmiyorum...

TLGTML

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maalesefki bi çözüm bulamadık.(en azından bizim memlekette)herkese ilgisi ve yardımları için teşekkürler.En iyisi 17'' ile değiştirmek :D

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maalesefki bi çözüm bulamadık.(en azından bizim memlekette)herkese ilgisi ve yardımları için teşekkürler.En iyisi 17'' ile değiştirmek :D

sürtmesinin 17 ile alakası yok... 19luk jantla sürtmeyen vectra gördüm... sana yukarıda yaptım açıklamasını....