Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar :(

TLGTML

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 Vectra B aracıma 225*40*18 jant-lastik taktırdım önde sorun yok arkada çamurluğa temas vardı çamurluk içindeki çıkıntıları düzlettirdim.Ancak arkaya 2 yetişkin ve bir çocuk bindiğinde yine sürtüyor.Jant ve lastikler çok hoşuma gitti değiştirmek istemiyorum.Çözüm öneriniz varsa yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
uymuyosa değişrireceksiniz sanırım, çamurlukları kaydırmak mümkün olmaz gibime geliyor.

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 Vectra B aracıma 225*40*18 jant-lastik taktırdım önde sorun yok arkada çamurluğa temas vardı çamurluk içindeki çıkıntıları düzlettirdim.Ancak arkaya 2 yetişkin ve bir çocuk bindiğinde yine sürtüyor.Jant ve lastikler çok hoşuma gitti değiştirmek istemiyorum.Çözüm öneriniz varsa yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

Merhaba tolga abi..Jantlar ile dingil arasına ara disk takılıyor.Bunlar lastiği 2-3 cm dışarı taşırıyor..Hem aracın görüntüsünü de çok iyi değiştiriyor..Hele sizin aracın arkadan görünüşünü müthiş değiştirir ;) Düşünün derim

TLGTML

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki Serdar kardeşim lastiğin dışarı taşması üstten teması keser mi? :)

TLGTML

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastiğin tam kenarlarında sürtme var.Şunu sormak istedim acaba dediğin gibi dışarı aldırırsam bu kez ortalara sürtmez mi acaba?

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastiğin tam kenarlarında sürtme var.Şunu sormak istedim acaba dediğin gibi dışarı aldırırsam bu kez ortalara sürtmez mi acaba?

Ben anlatamadım kusur görme TOLGA ABİ.. :D senin kastettiğin,lastiklerin heme üzerindeki çerçeve olmalı...Oysa ben lastiğin girdiği yuvadaki,arabanın dışa doğru bakan yerlerini ifade etmek istemiştim yanaklar diyerek..Bence jantı değiştirmek zorunda kalacaksın.Aynı modelin 17'' sini kullansan?

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka amortisörlere get koydurup aracı biraz yükseltmeniz gerekir o zaman sorun çözülür

TLGTML

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın fırsat olursa resimlerini koyarım aynısının 17sini bulursak ne ala Serdarcım :)
Cengiz abi teşekkür ederim önerine.benimde aklıma geldi ama aracın dengesi bozulur dedi lastikçi?öyle bi sorun olur mu acaba?

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın fırsat olursa resimlerini koyarım aynısının 17sini bulursak ne ala Serdarcım :)
Cengiz abi teşekkür ederim önerine.benimde aklıma geldi ama aracın dengesi bozulur dedi lastikçi?öyle bi sorun olur mu acaba?
rica ederim, get koymakla denge bozulmaz merak etme, benim aracımda vardı yol tutuşla alakalı hiçbir kötü etkisini görmedim
aşağıdakilinkteki parçadan koymalısın

http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=http://www.uc-al.com/pimages/1325_2.jpg&imgrefurl=http://www.uc-al.com/%3Fpage%3Durunler%26product_cat%3D3_&usg=__Sa3hc8qoocbTz4p2VHaZWHatQsM=&h=118&w=118&sz=4&hl=tr&start=0&zoom=1&tbnid=ehu_MDJ4aHqeKM:&tbnh=94&tbnw=94&prev=/images%3Fq%3Damortis%25C3%25B6r%2Bgeti%26um%3D1%26hl%3Dtr%26sa%3DN%26biw%3D1007%26bih%3D570%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=404&vpy=393&dur=1449&hovh=94&hovw=94&tx=92&ty=71&ei=UrzdTJmZHcXzsgbL2ODKCw&oei=UrzdTJmZHcXzsgbL2ODKCw&esq=1&page=1&ndsp=12&ved=1t:429,r:9,s:0