Önemli

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde kaza yapmıştım.Fotosunu ekledim.Hava sirkilasyonunu sağlayan parça heralde bozulmuş.Serviste araca bakmaya gittiğimde bastığımda ışıkları yanmıyordu.Servisle görüştüm inceleriz eğer kaza olduysa kaskoya ekleriz dediler ne cimri servismiş anlamadım:mad:
p1020783i.jpg

mratoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım belki biliyorsundur ama yinede yazmak istedim eğer havalandırma durumun ön cama hava verecek şekilde ise o buton çalışmaz.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Havalandirmayi tüm yöne cevir, sonra havalandirmayi max a getir.bas o dügmeye klok diye bir ses gelip dis sirkulasyonu kapatiyormu diye bak havalandirma sesi degisiyormu? eger degisiyorsa onun ampulü yanik :D
ki ihtimal de o..yoksa dedigin gibi dügme degisecek hos herhalukarda degisirde :D cünkü ampulü degismez :D

Son düzenleme:

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Havalandirmayi tüm yöne cevir, sonra havalandirmayi max a getir.bas o dügmeye klok diye bir ses gelip dis sirkulasyonu kapatiyormu diye bak havalandirma sesi degisiyormu? eger degisiyorsa onun ampulü yanik :D
ki ihtimal de o..yoksa dedigin gibi dügme degisecek hos herhalukarda degisirde :D cünkü ampulü degismez :D

Son noktayı koydun heralde abi:) Baya kurcaladım lamba çok kısa bi sürede yanıp sönüo dediğin gibide yaptım o klok sesi gelmedi.Önceden vardı.Servistekilere söyledim kazadan önce mi sonramı bakmamız lazım dedi nasıl yapıcaklar merak ettim açıkçası.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demek ampül ayni zamanda ses gelmiyor hava sirkulasyonunda degisiklik yok o zaman ic zirkulasyon kapagida bozuk :D
gecmis olsun insallah kasko öder

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demek ampül ayni zamanda ses gelmiyor hava sirkulasyonunda degisiklik yok o zaman ic zirkulasyon kapagida bozuk :D
gecmis olsun insallah kasko öder

Heralde rakamları yüksek :( Ne kadar tutar tahmini?

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bende de var. ama ben kendim bozdum :):):):)
düğmeye basınca anlık ışık yanıp sönüyo. motora giden uçları ölçtüm. voltaj anlık gelip gidiyo.. valla çözüm bulursan buraya yazda.. bizde sebeblenelim.

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bende de var. ama ben kendim bozdum :):):):)
düğmeye basınca anlık ışık yanıp sönüyo. motora giden uçları ölçtüm. voltaj anlık gelip gidiyo.. valla çözüm bulursan buraya yazda.. bizde sebeblenelim.

Aracı daha alamadım.Bugun gittiğimdede bakmamışlar oraya.Çözümü bulursam sizlerle paylaşırım.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence çok önemli birşey değil. pahalıysa yaptırmayın. ben 4 senede toplam 4 kere kullanmamışımdır.