Onatça berbat bir servis

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Onatça berbat bir servis

730 TL nedir arkadaslar? Motoru mu yenilediler???

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.4 turbo birinci yıl bakımına 420 tl verdim çokta memnun kaldım gedizlerden

haunter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kavga etsen ne olacak bir tane adam yok kavga etsende arabani onlara emanet edeceksin banada dediler gelin cok ozurr dileriz ama altin semerde vursan baki olan sey belli bu serviste. Motoru yikamislar buji temizligi bakim 730 . Ben servise gitmeden arastiriyorum artik belki bir arkadasimiz bu yaziyi okur onatcaya gitmeyin size yemin ediyorum abartma varsa anlattiklarimda hakkim onlara haram olsun düşündükçe sinirleniyorum.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Onatçanın usta başı olacak adam çok pislik biri.Acayip kaprisli ve küçük dağları o yaratmış gibi hareket ediyor.arabayı aldığımın 3. ayında vitesin kemikli geçmesi şikayetiyle gitmiştim.Beni başından savmaya çalıştı.Yaşımız genç diye kandırabileceğini sandı.Ben de kavga ettim.bundan sonra o herife kesinlikle arabama bakmasını yasakladım.Fatih usta var orda.ilgili de bayağı.her gittiğimde ilgilenir sorunumu çözer.Şimdiye kadar 3 işlem için gittim.3 ünde de beni üzmediler sağ olsunlar.Sizin arabaya usta başı olacak adam denk gelmiştir muhtemelen.o adamdan her şeyi beklerim.

haunter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir kişiyle servis olmuyor ama o iyi olsa dediginiz gibi usta başı kötü digerleri kötü bence onatca profosyonel bir servis degil aslinda servis bile degil sanki elimiz mecbur gibi hissediyolar kardeşim paramizi veriyoruz özel opel servislerinde bile bundan daha fazla ilgi var valla ben kotulemek icin yazmiyorum ben sıkıntı çektim başka gidecekler çekmesin diye yaziyorum onatcaya sakin gitmeyin servis berbat

haunter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arabayı şantiyeye sokmuşlar herhalde.ben her gittiğimde koltuklara özel naylon geçirip direksona direksiyonluk takarlar iç dış yıkayıp verirler.ama demek ki bunlar da bozmaya başlamış.

Gökay.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Harbiden yaptıkları kepazelik sen arabana gözün gibi bak yetkili servise bırak sonuca bak insan utanır ama bunlar çok geniş heralde

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İnanın Allah size sabır vermiş, yanlışlık ya da kaza haricinde aracımı bile bile bu halde bana teslim etmeye kalksalar plazada araba inceleyenleri çağırır bu rezaleti gösterirdim. Ağzıma geleni söylerdim (Zaten söyledim daha önce). Kavgaysa kavga! Sen yıllarca çalışıp bir çuval para verip araba alacaksın, üstüne bakım için 2. çuvalı ödeyeceksin ve sana aracı böyle teslim edecekler?!!!

Bunu gerçekten onlar yaptıysa Allah onları ıslah etsin. İnanıyorum ki bunu  bile bile yapanların kendi araçlarına böyle bir şey olsa servisin altını üstüne getirirler. Allah görüyor, başkasının malına bile bile bunu yapanın detaylı cezasını o verir. Kim bilir belki de sırf bu art niyetli davranışları yüzünden ömür boyu başkalarının araçlarının yağını değiştirmek zorunda kalırlar... Allah işte....

ulker16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı olay başıma Toyota servisinde geldi ufak bir porblem yüzünden arabmı servise bırakmıştım sabah almaya gttiğimde ne göreyim içinde sigara külü yağ koltlar toz toprak çağırdım servis müdürünü attım anahtarları al dedm senn olsun bu araba çektim geldim bir saat sonra detaylı iç temizlikle iş yerime gönderdi arabayı bence keşke teslim almasaydın. nasıl aldığımız düşünüyorlar bu araçalrı acaba terbiyesizliktir bu