Ön koltuk gıcırdaması

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com
Ynt: Ön koltuk gıcırdaması

türk_187 link' Alıntı:
şimdi de koltuk altından gıcırdama ve ses walll  walll  walll
artık forumda dolasmaya yeni konu baslıklarını gormeye cesaret edemiyorum

bu ses dun itibari ile bende de çıkmaya başladı. surucu koltugu sağ ön kısım.. boyle hafif bir gıcırtı sess....

limnili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim cosmo aracımda da aynı ses var. emniyet kemerinin mekanizmasının koltuğun sağ yanına basması sonucu oluşuyor. servis bi çözüm bulamadı. daha doğrusu deri kısmı yağlı bişeylerle parlatmak dışında bi çözüm yok o da işe yaramaz dedi. emniyet kemerinin plastik kısmının keçe ile kaplanması fikri mantıklı görünüyor. belki aracı satarken biraz kalitesiz hissettirebilir?

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

limnili link' Alıntı:
benim cosmo aracımda da aynı ses var. emniyet kemerinin mekanizmasının koltuğun sağ yanına basması sonucu oluşuyor. servis bi çözüm bulamadı. daha doğrusu deri kısmı yağlı bişeylerle parlatmak dışında bi çözüm yok o da işe yaramaz dedi. emniyet kemerinin plastik kısmının keçe ile kaplanması fikri mantıklı görünüyor. belki aracı satarken biraz kalitesiz hissettirebilir?

benim kemer yuvasının kenarına ince bir sünger yapıştırdılar ses kesildi. yolda çok rahatsız ediyordu bu ses beni artık yok

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

erdem link' Alıntı:
[quote author=limnili link=topic=623.msg40979#msg40979 date=1311609638]

benim kemer yuvasının kenarına ince bir sünger yapıştırdılar ses kesildi. yolda çok rahatsız ediyordu bu ses beni artık yok
[/quote]

yok yok bu ses emniyet kemeri baglantı noktasından degil. gıcır gıcır koltuk sağ ön taraftan(sürücü koltugunun).. gıcık bir ses.. boyle hafif ileri geri yuklenince ses de ritmik bir şekilde tepki veriyor... way anasını....