ön kokpit krom renk yardım lütfen

yunus2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce astra j 1.3 dizel enjoy plus paket satın aldım. Benim bir arkadaşım da yeni spor paket almış. Spor paketin ön konsolda klima havalandırma kenarlarının, kapı iç kollarının ve konsolun krom renkte olduğunu fark ettim. Bu parçalar serviste satılıyormu? Çok şık durmuş bende krom renk yaptırmak istiyorum, enjoylara uyarmı acaba? Bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen bana yardım edin. Şimdiden teşekkür ederim.

yunus2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ön kokpit krom renk yardım lütfen

kimsenin bilgisi yokmu :(

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben koltuklar hariç enjoy plus ile Sport un içi aynı diye biliyorum. Acaba fotoğraf koyma şansınız var mı.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hangi parçalar tam anlamadım ancak, bütün orta göğüsü kaplayan parça yedek parça olarak satılıyordur. Kapı kollarıda satılıyordur ama tahminimce tuzludur.

yunus2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1113944472n3.jpg

yunus2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu resmi bi siteden örnek aldım. Krom renkli olanlar benimkisinde siyaha yakın bir renk. Bu renkle değiştirmek mümkünmüdür acaba?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yunus link' Alıntı:
bu resmi bi siteden örnek aldım. Krom renkli olanlar benimkisinde siyaha yakın bir renk. Bu renkle değiştirmek mümkünmüdür acaba?

Değiştirmek mümkün ama oldukça maliyetli bir modifiye.  :(
Orta konsol çerçevesi belki uygun fiyata değiştirilebilir ama kapı kollarındaki kısmı değiştirmek istediğinizde muazzam bir ücretle karşı karşıya kalıyorsunuz.

şöyle ki;
Serviste bir arkadaşımıza kapı kolu led montajı yaptırdık ve bu montaj sırasında kapı içindeki kısım montajdaki bir hata sonucunda çatladı.
Servis doğal olarak bu zararı karşıladı ve yenisi ile değiştirdi. Konu hakkında sohbet ederken servis sorumlusu esprili bir dille ''bir çatlak bize 6 tane kapı kolu led fiyatına geldi'' dedi. (Bir led uygulama ücreti 100 TL)  ??? Merak edip maliyetin neden bu kadar yüksek olduğunu sorduğumuzda bu parçaların kapı içindeki döşeme ile birlikte geldiğini ve servislerin değişimi bu şekilde yapması gerektiğini öğrendik.  002tuhaff

Kısacası yapmayı düşündüğünüz bu modifiyenin sadece kapı kısımları 2 x 600 TL'den 1200 TL'ye gelecektir. Orta konsol ve havalandırma kenarlarını da eklersek yetkili serviste 1600 TL'den ucuza yaptırma olanağınız yok. Dışarıdan da orjinal ve sağlam parçaları kolay kolay temin edemeyeceğinizi düşündüğümüzde yol yakınken vazgeçmek en iyisi gibi.  :)

yunus2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mert bey rakamları görünce bütün hayallerim uçtu gitti :) dediğiniz gibi en iyisi vazgeçmek, teşekkür ederim yorum ve fikirleriniz için, iyi çalışmlar

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vay be maliyete bak ama modifikasyom parçası olarak tek tek getirtiliyorsa fiyat uygun olur sormakta fayda var yoksada dönüp bakmamakta fayda var :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et