Ön kapıda küçük bir göçük. Ankarada nasıl ve nerede yaptırabilirim.

Ynt: Ön kapıda küçük bir göçük. Ankarada nasıl ve nerede yaptırabilirim.

Yahu bu autokingdeki boya merakı nedir :)

eraytly link' Alıntı:
Yahu bu autokingdeki boya merakı nedir :)
Tamamen duygusal boya merakları var.önceki aracımın kapısında göçük vardı autoking e götürdüm direk boya dedi 270 gibi bi rakam verdi kaportacıya gittim 100 liraya düzeltti aracı satarken arabaya eksper yapıldı o bil anlamadı.

veysel 44 link' Alıntı:
Tamamen duygusal boya merakları var.önceki aracımın kapısında göçük vardı autoking e götürdüm direk boya dedi 270 gibi bi rakam verdi kaportacıya gittim 100 liraya düzeltti aracı satarken arabaya eksper yapıldı o bil anlamadı.
+1 :)

Aracı bugün Şaşmaz da bi kaportacıda vakumlama yöntemi ile yaptırdım. İşlem sırasındaki ve sonrasındaki resimleri ilk mesaja ekledim arkadaşlar.

different link' Alıntı:
Aracı bugün Şaşmaz da bi kaportacıda vakumlama yöntemi ile yaptırdım. İşlem sırasındaki ve sonrasındaki resimleri ilk mesaja ekledim arkadaşlar.

hangisine gittiniz acaba ? kaskomu sırf autoking için axadan yaptırmıştım ama bana da küçücük bir yer için bi dünya boya yapacaklarını söyledikleri için vazgeçtim...

drcoach link' Alıntı:
hangisine gittiniz acaba ? kaskomu sırf autoking için axadan yaptırmıştım ama bana da küçücük bir yer için bi dünya boya yapacaklarını söyledikleri için vazgeçtim...

pm attım hocam.

Ynt:

different link' Alıntı:
hocam kusura bakmayin. Pm atmissiniz simdi gordum yeni firsatim oldu da girdim foruma. Hangisine gittiniz acaba? Ben yinede size pm atiyorum dediğim yeri. Insallah lazim olmaz ama lazim olursa da tavsiye etcegim biyerdir.

different link' Alıntı:

Teşekkürler

ne kadara yaptırdz hocam?

ayrıca bu forum kuralı cok sacmaymıs ya, yardım için link atamıyoruz, güya amac yardımlasmak paylasmak!

Yasin90 link' Alıntı:
ne kadara yaptırdz hocam?

ayrıca bu forum kuralı cok sacmaymıs ya, yardım için link atamıyoruz, güya amac yardımlasmak paylasmak!

Biz sizin yardımlaşmanızı engellemiyoruz sayın Yasin90! Forum kuralları gereği ticari amaçlı işletmeler ve de bu işletmelerle ilgili ürünleri sadece Özel Mesaj ile paylaşmanızı istiyoruz.

Geri