Ön kapıda küçük bir göçük. Ankarada nasıl ve nerede yaptırabilirim.

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ön kapıda küçük bir göçük. Ankarada nasıl ve nerede yaptırabilirim.

yavuzozkan link' Alıntı:
Biz sizin yardımlaşmanızı engellemiyoruz sayın Yasin90! Forum kuralları gereği ticari amaçlı işletmeler ve de bu işletmelerle ilgili ürünleri sadece Özel Mesaj ile paylaşmanızı istiyoruz.

Engelliyorsunuz hocam bariz sekilde, ben ilk sayfada link paylastım gayet o kişiyle kurumla ilgim yok reklam orası sıfır, yardım amaclı sadece engellemissinz.Arkadas yeni bir yerde yaptırmıs belki benim dediğim yerden daha ucuz ben öğrenmk istiyorum pm, ee herkes acık acık yazsın ki pm haricide herkes görsün.Aradan 1 yıl gecti diyelim adamın biri gugılda arastırdı geldi baktı herkes bir yer tavsiye etmis ama ortada ne adres var ne link.Lütfen yani böyle paylasım yardımlasma olmaz, okadar forumda yer alıyorum böyle uygulama görmedim

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yasin bey şuana kadar uygulama bu şekilde olmuştur. Forum yönetimi olarak da bunu uygun görüyoruz. Eğer ilgilenen biri olursa zaten size özelden mesaj ile ulaşabiliyor.

Üye olduğunuz diğer platformlarda bu kural işlemiyor olabilir. Lakin bu zamana kadar bu tür bir sıkıntı veya istekle karşılaşmadık. Bir yıl önce açılan bir konuyla ilgili hala bana mesajlar gelmekte ve bu arkadaşlar yerine gerekirse kendim arayıp durumlarına yardım etmişimdir.

Siz merak etmeyin. İlgilenen veya sizden yardım bekleyen arkadaşlarımız kuralların ne olduğunu biliyordur. Bu yüzden içinizi ferah tutun.

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yasin90 link' Alıntı:
ne kadara yaptırdz hocam?

ayrıca bu forum kuralı cok sacmaymıs ya, yardım için link atamıyoruz, güya amac yardımlasmak paylasmak!
30 tl ye yaptirdim hocam.tam istedigim gibi olmadi ama yinede bu fiyata gore iyi bi is cikti.sizin tavsiye ettiginiz yer daha profesyonel calisiyo sanirim ama bu kadarcik gocuk icin 250 tl vermeye kiyamadim :)

Son dediginize bende katiliyorum.sonucta sizin bana vermis oldugunuz link reklam degil oneriydi.daha sonra ayni sey basina gelen biri bu sayfaya baktiginda sadece neymis ne olmus onu gorecek.ozel mesajla ulasabilir ama belki ben forumdan ayrildim bir daha girmemek uzere, o zaman arkadasa bu sayfanin hicbir yarari olmayacak. Ama forum kurallari bunu gerektiriyorsa yapacak bisey yok.

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

different link' Alıntı:
30 tl ye yaptirdim hocam.tam istedigim gibi olmadi ama yinede bu fiyata gore iyi bi is cikti.sizin tavsiye ettiginiz yer daha profesyonel calisiyo sanirim ama bu kadarcik gocuk icin 250 tl vermeye kiyamadim :)

Son dediginize bende katiliyorum.sonucta sizin bana vermis oldugunuz link reklam degil oneriydi.daha sonra ayni sey basina gelen biri bu sayfaya baktiginda sadece neymis ne olmus onu gorecek.ozel mesajla ulasabilir ama belki ben forumdan ayrildim bir daha girmemek uzere, o zaman arkadasa bu sayfanin hicbir yarari olmayacak. Ama forum kurallari bunu gerektiriyorsa yapacak bisey yok.

Fiyat cok iyiymis hocam ya, iyi olmus görünümü baya azalmıs, fiyat olarak gayet iyi

Kesinlikle hocam forumun amacı bu zaten hersey paylasılır, forumun amacı bu zaten paylasım, yıllar sonra bakınca bile görünsün bir kaynak olsun.Yıllar sonra birisi gelecek link bulamayacak konu sahibide yok yöneticiye msj atacaktaa uğras dur :)

Sizde sanırım siyah business bnm gibi

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yasin90 link' Alıntı:
Fiyat cok iyiymis hocam ya, iyi olmus görünümü baya azalmıs, fiyat olarak gayet iyi

Kesinlikle hocam forumun amacı bu zaten hersey paylasılır, forumun amacı bu zaten paylasım, yıllar sonra bakınca bile görünsün bir kaynak olsun.Yıllar sonra birisi gelecek link bulamayacak konu sahibide yok yöneticiye msj atacaktaa uğras dur :)

Sizde sanırım siyah business bnm gibi
Evet hocam siyah business.siyah renk kiri,cizigi herseyi belli ediyo.ama temizkende ondaki asalet kimsede yok :)
Sizde keciorendeydiniz galiba ama hic denk gelmedi yollarda :)

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

different link' Alıntı:
Evet hocam siyah business.siyah renk kiri,cizigi herseyi belli ediyo.ama temizkende ondaki asalet kimsede yok :)
Sizde keciorendeydiniz galiba ama hic denk gelmedi yollarda :)

aynen hocam ben de keçiören

bir ara bi etlkte siyah business görmüştüm belkide sizdinz kim bilir :D

bu arada watss baglantınz var mı

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yasin90 link' Alıntı:
aynen hocam ben de keçiören

bir ara bi etlkte siyah business görmüştüm belkide sizdinz kim bilir :D

bu arada watss baglantınz var mı
Hocam o gordugunuz buyuk ihtimalle benim.cunku etlikte oturuyorum :) watts baglantisi var arabada.

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

different link' Alıntı:
Hocam o gordugunuz buyuk ihtimalle benim.cunku etlikte oturuyorum :) watts baglantisi var arabada.

aa doğrudur hocam birdahakine selektör yaparım :)

Ayrıca cok sanslısnz watts konusunda, bana watts'sız denk geldi :/

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yasin90 link' Alıntı:
aa doğrudur hocam birdahakine selektör yaparım :)

Ayrıca cok sanslısnz watts konusunda, bana watts'sız denk geldi :/

görürsem bende sellektör yaparım :)

siz hangi ay aldınız,ben ekim ayında Opal dan aldım aracı.

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

different link' Alıntı:
görürsem bende sellektör yaparım :)

siz hangi ay aldınız,ben ekim ayında Opal dan aldım aracı.

kasım ortası opis

bide fiyat alalım bari :)