ön farların altında boşluk

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar her iki ön farın altında yaklaşık 0,5-1  cm lik boşluk olduğunu gördüm. aslında aracı çok incelemem ama bugün düz yolda park freninin çekmeyi unutmuşum markete girip çıktım bi baktım araç öndeki araca dokunmuş .  :-* yaklaşık 1,5 metre ilerlemiş.ön panjur hafif içe çökmüş elle düzelttim sorun yok gibi .ama farların altında eski mi yeni mi bilmiyorum boşluk var. bilgisi olan varmı

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ön farların altında boşluk

benimde ön panjur açılmıştı ve herhangi bir darbe vs olmamıştı
servise götürünce yapmışlardı
Muhtemelen üzerine birisi yüklenmiş ya da oturmuştur o yüzden açılma olmuş gibime geldi

Farların altında benim dikkat ettiğim bende  de biraz açıklık var diye hatırlıyorum. Eğer siz de de normalden fazla açıklık var ise
üzerine yüklenme ya da herhangi bir olaydan dolayı açılma olmuş olabilir, eğer benim bahsettiğim açıklıkdan fazla ise servise göstermekte fayda var.

Aslında fotoğraf olsaydı bu boşluğu daha net görüp yorum yapabilirdim

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uygun bir zamanda yükleyebilirm yaklaşık 0,7cm falan .teşekkür ederim hakan bey

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu bosluk farin hemen altindaki aracin icini bile gordugunuz cok kucuk bosluksa butun araclarsa var afl yi bilmem ama sport ve enjoy plus farlarinda fark var servise sordum ordaki birkac aracada baktm normal hepsimde vardi

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
Bu bosluk farin hemen altindaki aracin icini bile gordugunuz cok kucuk bosluksa butun araclarsa var afl yi bilmem ama sport ve enjoy plus farlarinda fark var servise sordum ordaki birkac aracada baktm normal hepsimde vardi
evet aynen dediğiniz gibi. nasıl olur bu  çok saçma .yani  bence aracın içeri su alması kadar garip bir durum.

S

screem

Bilgi Girilmemiş

evt bu boşluk astra h larda da vardı bizlerin araçlarında da var malesef.. :'(

comodor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
benimde ön panjur açılmıştı ve herhangi bir darbe vs olmamıştı
servise götürünce yapmışlardı
Muhtemelen üzerine birisi yüklenmiş ya da oturmuştur o yüzden açılma olmuş gibime geldi

Farların altında benim dikkat ettiğim bende  de biraz açıklık var diye hatırlıyorum. Eğer siz de de normalden fazla açıklık var ise
üzerine yüklenme ya da herhangi bir olaydan dolayı açılma olmuş olabilir, eğer benim bahsettiğim açıklıkdan fazla ise servise göstermekte fayda var.

Aslında fotoğraf olsaydı bu boşluğu daha net görüp yorum yapabilirdim
panjurdaki boşluk bendede var bende muhtemelen çocuklar top falan vurdular diye tahmin ediyordum şimdi bu yazınızı görene kadar acaba üretimde öyle bir sorun olmasın başka varmıdır panjurunda içeriye hafiften göçmesi olan yandan boşluklar gözüküyor

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

arkadaşlar far altındakı bosluk tamamen normal hıc kafanıza takmayın tampoınu o bosluk yuzunden sokup taktıgımızı bılıyorum yapacak bırsey yok o bosluga saygılar deneyım konustu  :)