Ön canım değiştireyim mi? Bu konuda kötü tecrübesi olan var mı?

army6rr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk olarak orijinal cam kullanın ikinci olarak çok iyi bir servis bulun ki arac cam kenarlarından su almasıN :good:
Kolay gelsiN

Cörsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yan sanayi nasıl takıyorlar onu anlamadım ben.. sonuçta araçtaki cam orijinal ise ve siz o aracı o şekilde kaskolatıyorsanız kalkıp da yok biz yan sanayi takarız mı diyorlar hasar anında? yok mu bunun sözleşmede fln bi maddesi ?!

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yan sanayi nasıl takıyorlar onu anlamadım ben.. sonuçta araçtaki cam orijinal ise ve siz o aracı o şekilde kaskolatıyorsanız kalkıp da yok biz yan sanayi takarız mı diyorlar hasar anında? yok mu bunun sözleşmede fln bi maddesi ?!

yanlış bilmiyorsam sigorta we kaskolarda eş değer malzeme kullanımı gibi bişey warmış.saçmalık bende aynı şeyi düşündüm.orjinal alıyorum.yan sanayi değiştiriyorlar :mad:

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde cam 13 senelik orjinal taş izleri ve doğal olarak silgeç izi var kasko öyle değişmez birşey olmadan sanmıyorum illakide bi çatlak yada kırık gerek anladığım kadarıyla.
Değiştirir abi. İllaki çatlak ve kırık şart değilmiş. Yoğun çizik varsa bu da değişim sebebi.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben değiştirdim gimatta bir camcı orjinal pilkington taktı.biz kaskodan hallederiz dedi sağolsun 2 saatte gözüm gönlüm açıldı.değiştirin.

onur akca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla kardes bnımde basıma enteresan bı olay geldı yazın.yazlıktaydım,ıstanbula gelmek zorunda kaldım.arabayla gelmek ıstemedım.arabayı bıkac gun bensız bıraktım.yazlıga tekrardan geldıgımde bıde ne goreyım dıkız aynası cıkmıs arabanın ıcınde sallanıor.dceksın newar bunda?..yagmur sensorlu cam dıkız aynasının agırlıgından bır mısket derınlıgınde delınmıs,dıkız aynasının cama yapısan yerınde cam kalmıs.gıttım yapıstrtım serwıse.bıkac gun sonra yenıden dustu.ordakı bosluk yuznden ayna cama yapısmıor.kac defA yapıstırdım kac defa dustu.bende sonunda on camı degıstrmek zrunda kaldım.:)ne kadar ufak bı sebep deılmı:)ama mecburdum

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece kasko değil trafik sigrotasındanda yılda bir kez değiştirme hakkınız var her kez bilmez ama trafik sigrotasındanda değiştirebiliyorsunuz.. yılda 1 kez..

nerden biliyorsun dersen bizzat trafik sigortasından eski bmw de kendim değiştirdim bende kaskodan değiştiricekdim gittiğim servis kaskoya gerek yok trafik sigortanı hiç kullanmadıysan ordan yaparız dedi ok dedim öyle yapmışlardı..

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece kasko değil trafik sigrotasındanda yılda bir kez değiştirme hakkınız var her kez bilmez ama trafik sigrotasındanda değiştirebiliyorsunuz.. yılda 1 kez..

nerden biliyorsun dersen bizzat trafik sigortasından eski bmw de kendim değiştirdim bende kaskodan değiştiricekdim gittiğim servis kaskoya gerek yok trafik sigortanı hiç kullanmadıysan ordan yaparız dedi ok dedim öyle yapmışlardı..

bundan emınmısınız

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
talepte bulunma diye birşey yok sadce siz bulunduğunuz yerde kaskonuzun anlaşmalı olduğu camcıları öğrenin bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayıp sorun hemen söylüyorlar daha sonra camcıya gidip kasko belgeleri motorlu taşıt belgenizi(ruhsat) verin takıyorlar yoksa cam getirtiyorlar herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.bazı kaskoların sınırsız cam değişimi var sorup öğrenin kaskodan.bidefaya mahsusus olarakta tüm kaskolarda kasko delinmiyor diye biliyorum.