Ön Cam Direkleri

• Konuyu başlatan deathburn
  • Başlangıç tarihi

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ön Cam Direkleri

deathburn link' Alıntı:
Bu iş şans işi olay sadece direkle bitse o direği yalarım  tongue
:D

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
[quote author=deathburn link=topic=565.msg12376#msg12376 date=1299413741]
yerim öyle güvenliği  031blaa

Benim gibi aracın içinden kafanız 5-6cm yarılmış, kanlar içinde, şokta, ne yapacağını bilemeden çıkarsanız o güvenliği yemeden önce öpersiniz :) şakası yok bu işin. Allah korusun.
[/quote]

+1

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

görüş açısının daralması bence direklerden çok öndeki kelebek camlardan kaynaklanıyor

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

evet o kelebek camlarının ölçüsüne uysun diye berlin duvarı gibi direk koymuşlar gözümüzün önüne :)

tiamol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracı aldığımdan beri beni çok rahatsız ediyor sol direk ama basımı ileri geri yaparak sol tarafı kontrol etmeye alıştım artik.

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Demekki benle birlikte direklerden rahatsız arkadaşlarım varmışta haberım yokmuş :)

M.Kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet on gorus problemi bana gore de var. Ama bu durum bazi arkadaslarin degindigi gibi A-kolonu kalinligindan ziyade direklerin konumundan kaynaklanmaktadir. Biraz daha surucuye yakin olsalar bu durum azalacaktir. Ama bu halde de aracin ic hacmi daralir.

Sonucta arac boyle tasarlanmis ve yapilmis, biz de satin aldiysak; bu dakikadan sonra alismak ve dikkatli kullanmak duser.

demircic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence bu "görüş açısı darlığı" meselesini sadece ön direklere yükleyip onlara haksızlık etmeyelim:) Ön direkler, evet, görüşü kısıtlıyor biraz. Ama bunun yanı sıra, beni yan direkler de kısıtlıyor, dahası arkadaki (direk diyemeyeceğim ama) o dar görüş açısı da kısıtlıyor. Şikayetçiyim. Araçta direk namına ne varsa hepsinden şikayetçiyim:)

Fakat, bir meseleyi değerlendirirken getirisi ile götürüsünü iyi hesaplamak lazım. Sonuç olarak bu direklerin götürüsü en nihayetinde biraz rahatsızlık duymak(ki, bu da biraz daha temkinli sürüş sağlayabilir aslında), getirisi ise büyük olasılıkla "can"dır.

Ben tercihimi "can"dan yana kullanıyorum:)

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

takla dedınızde denızlıde 106 ıle takla atmıstık allahtan birsey olmamıstı emnıyet kemerlerımız takılydı.fakat arkadaslar tepe taklak dururken emınyet kemerınızı o şaşkınlkla cıkarmayın belkı bıraz komık ama arkadasım tepe taklak dururken büle bır hata yaptı kazada bırsey olmadı ama emnıyet kemerını cıkardı kafasını tavana vurup bayılmıstı  :D