Ön Cam Direkleri

• Konuyu başlatan deathburn
  • Başlangıç tarihi
D

deathburn

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar farkettiniz mi bilmiyorum ama bizim araçların sağ ve sol ön cam direkleri çok kalın buda benım görüş ve dönuş açımı tamamen öldürüyor.15 e yakın arabaya bindim diğer arabların direklerı hem ince hemde göruş açısı daha net,ilk kez bu opel astraların direkleri gözüme çok batıyor.Aracımın en sevmediğim yönu bu...

Daha 2 gün önce sola doğru manevra yapayım derken az kalsın yolun kenarında bekleyen birine çarpıyordum. 002tuhaff

Sizde bu konudan şikayetçimisiniz?

[img=800x600]http://i1102.hizliresim.com/2011/2/18/2843.jpg[/img]

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Ön Cam Direkleri

Sn. Deathburn,

Corsa D aracımda o direklerin mukavemeti sayesinde takladan hayatımı kurtardım.
Ben o direklerin kalın olmalarından çok memnunum. Çünkü nasıl işe yaradıklarını bizzat tecrübe ettim.
O nedenle kişisel olarak benim bir şikayetim yok. Sanırım gözüm de kullana kullana alıştı. Görüşle ilgili de bir sıkıntı şu ana kadar hissetmedim.

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Doğrudur sn.hüsnü ancak ne bilim bana çok sıkıntı yaratıyor.Belkide sizinde dediğiniz gibi bir takla esnasında aracın direklerinin direncini artırmaya yönelik olabilir

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende  bu konudan çok muzdaripim önceki aracım olan megane den dert yanarken astra j de  bu direkler kalın olamsı sebebiyle görüşümü çok daha fazla engelliyor

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Hmmm :-\ ben bu yönünü hiç düşünmemiştim gercekten.Eğer bu sebepten ise tebrik ederim opeli 045thumbsup

opel izmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikli olarak ben de işlevselliğine bakıyorum. Güvenliği artırıcı temel unsurlardan biri olmasından dolayı görüşü azaltıcı yapısını göz ardı edebilirim. Kaldı ki görüşü engellemesi hadisesi biraz öznel bir durum olduğu kanaatindeyim. Önceki alışkanlıklar ve koltuk ayarları bu noktada çok önemlidir. Farklı koltuk ayarlarında farklı görüş açıları elde edilebilir.

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Walla ne yaparsam yapayım sol taraf göruş açısı bana göre "çok kötü"

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opel izmir link' Alıntı:
Öncelikli olarak ben de işlevselliğine bakıyorum. Güvenliği artırıcı temel unsurlardan biri olmasından dolayı görüşü azaltıcı yapısını göz ardı edebilirim. Kaldı ki görüşü engellemesi hadisesi biraz öznel bir durum olduğu kanaatindeyim. Önceki alışkanlıklar ve koltuk ayarları bu noktada çok önemlidir. Farklı koltuk ayarlarında farklı görüş açıları elde edilebilir.
Malesef görüş açısı tüm koltuk ayarlarında sıkıntılı

opel izmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben sıkıntınızı yok edemezsiniz demedim, sadece farklı görüş açıları elde edebilirsiniz dedim  ;)

şaka bir yana burada kişisel bakış açısı ve beklentiler belirleyici unsurdur. Bir kesim bu konuda sıkıntı duyarken diğer bir kesim de bundan rahatsızlık duymayacaktır. Belki önemsemeyecektir bile. Farklılıklardır dünyaya güzellik katan...