omega 2.5 v6 mı acaba...

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlanınız yayında değil, satıştan vazmı geçtiniz yoksa hızlı satış mı oldu?

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlanınız yayında değil, satıştan vazmı geçtiniz yoksa hızlı satış mı oldu?
diyorum ya mı acaba kısmında kaldım diye..16750 yazdım dün akşam arayanlar da oldu hatta bu sabah iş yerinde 15750 verdiler ayak üstü.. omeganın işletim masrafları ve satış zorluğunu düşününce cesaretim kırıldı boş yere milleti oyalamaya gerek yok kesin kararımı verince açarım tekrar diye sabah kaldırdım.. malum artık memuruz kaptanlık dönemi geride kaldı.. demişler ya araba başkaları için alınır diye karar veremiyorum bi türlü murat bey..

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diyorum ya mı acaba kısmında kaldım diye..16750 yazdım dün akşam arayanlar da oldu hatta bu sabah iş yerinde 15750 verdiler ayak üstü.. omeganın işletim masrafları ve satış zorluğunu düşününce cesaretim kırıldı boş yere milleti oyalamaya gerek yok kesin kararımı verince açarım tekrar diye sabah kaldırdım.. malum artık memuruz kaptanlık dönemi geride kaldı.. demişler ya araba başkaları için alınır diye karar veremiyorum bi türlü murat bey..

Vallaha aracınızım km si düşük, değişen boyanan çok parça yok ise yazdığınız fiyat düşük bile kalmış diyebiliriz. Ceset arabalara neler istiyorlar.

Daha önce yazdığım gibi iyi bakılmış ve bakımları aksatılmadan yapılmış kasası , motoru otomatik şanzımanı düzgün bir omega yakalamak zor iş. Böyle bir araç bulup birde LPG taktırmakta ayrı bir masraf , LPG li alayım deseniz hangi usta takmış , hangi LPG kiti uygulanmış buda ayrı konu. Sözün özü Omega güzel araç ama artıları eksileri düşündüğümde ben olsam vectra ile devam ederim veya üstüne eklenecek para var ise daha yukarı modelleri denerim motoruda max 2000 cc de tutarım.

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallaha aracınızım km si düşük, değişen boyanan çok parça yok ise yazdığınız fiyat düşük bile kalmış diyebiliriz. Ceset arabalara neler istiyorlar.

Daha önce yazdığım gibi iyi bakılmış ve bakımları aksatılmadan yapılmış kasası , motoru otomatik şanzımanı düzgün bir omega yakalamak zor iş. Böyle bir araç bulup birde LPG taktırmakta ayrı bir masraf , LPG li alayım deseniz hangi usta takmış , hangi LPG kiti uygulanmış buda ayrı konu. Sözün özü Omega güzel araç ama artıları eksileri düşündüğümde ben olsam vectra ile devam ederim veya üstüne eklenecek para var ise daha yukarı modelleri denerim motoruda max 2000 cc de tutarım.
evet km düşük, değişen yok ama vernik atmasından komple boyalı..
zor olan da o zaten iyi mal iyi para 17 bin e de omega var 25 bine de aradaki farkı çok iyi irdelemek lazım..

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
200 model elegance siyah renk 238000km de değişen yok muhtelif boya var sunroof var deri döşemeli. baktırdım bugün genel itibariyle sorunu yok ufak tefek sıkıntıları her araçta olduğu gibi takas ta 99 vectra cd at üzerine 4 bin tl... resimler ekte tam karar veremedim..
GetAttachment.aspx

GetAttachment.aspx

GetAttachment.aspx

iceberg-fth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olur neden olmasın.. sizin gittiğiniz mümin abi özüm opel değilmiydi?
kafamdaki niyet bendekini 15.500tl ye verirsem üzerine 2 bin 2.500 gibi bi rakamla 17-18 gibi yeni kasa elegance 2000 model olursa seneye son vergi 15 yaşa düşer vergiside.
bence 2.5 cdx vectra birde onu dene saygılar

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam omega macerasina girmem cok rahattir ama rahatligin tadina varamadan tamirci tamirci gezersiniz.