olur mu acaba ?

mastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aklımda olan bir uygulama var.Makyajlı kasa sis farları çok hoşuma gidiyor acaba makyajsız kasa tampona makyajlı sis farı olur mu ?

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: olur mu acaba ?

İkisinide inceledim Olur Olmasınada Direk Alıp takarsan Olmaz Tamponunuzda işlem yaptırmanız gerekli Makyajlı kasanın dada büyük tamponu kestirmeniz gerekli bence

mastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
İkisinide inceledim Olur Olmasınada Direk Alıp takarsan Olmaz Tamponunuzda işlem yaptırmanız gerekli Makyajlı kasanın dada büyük tamponu kestirmeniz gerekli bence
çok hoş duruyor ya öyle yapacağım ya da makyajlı tamponla değiştireceğim :)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Olur da, olmaz.

Yani sis farı tampona elbette uydurulur ama bence biraz basit durur.

Komple tampon değişimi hiç tavsiye etmem. Hem  biraz masraflı hem de aracın önü makyajlı arkası makyajsız olacak, yani bu da biraz tuhaf olur sanki. Ayrıca bu şekilde satmaya çalışırsanız kesinlikle söylüyorum kazalı araç imajı oluşur zihinlerde.

Elbette karar sizin, olmasına olur ama nasıl olur onun kararı size bakar. Bence şimdilik hiç dokunmayın.

mastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Olur da, olmaz.

Komple tampon değişimi hiç tavsiye etmem. Hem  biraz masraflı hem de aracın önü makyajlı arkası makyajsız olacak, yani bu da biraz tuhaf olur sanki. Ayrıca bu şekilde satmaya çalışırsanız kesinlikle söylüyorum kazalı araç imajı oluşur zihinlerde.

Elbette karar sizin, olmasına olur ama nasıl olur onun kararı size bakar. Bence şimdilik hiç dokunmayın.
doğru haklısınız ama aklımdaki düşüncem ön ve arka tamponu,jantları değiştirmek ama o da masraflı olacak arabanın orjinalliği bozulacak v.s
hatta temiz çıkma makyajlı tampon bile bulmuştum sis farları ızgarası falan üstünde.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yerleri denk gelirse sıkıntı olmaz bence(araca uyum sağlarsa).  Kusura bakmasınlar tamponu değişmiş ya da boyalı muamelesi yapan gitsin başka araca baksın. Bunlar eskide kaldı diye düşünüyorum artık birçok servis tampon boyalı mı boyasız mı yorum bile yapmazken.(Galeriler dahil)
Ne yani aracın heryeri orijinal olacak, kontrol ettik tamponlarda güzel boyasız, ama araca alt takım yapılmış ya da km değiştirilmiş bunu mu tercih etmeli.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Olur da, olmaz.

Bende ayni fikirdeyim. Hepsini yapmaya kalksak bayagi tuzlu oluyor.