Olay röportaj!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaw o değilde ben dün akşam teybi açayım derken yandaki düğmeye basmışım tüm gücümle, düğme öyle bir statik enerji kazanmışki elimi çekmemle fırlaması bir oldu. Yay bir tarafa düğme bir tarafa. Ara ara bulamadım, arkadaşlardan ve ustalardan ricam bu düğme nereye uçmuş olabilir çok acil bekliyorum :D

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
zulum kelimesine lugattan bi baksana! sdc dayak yemek mi? insanların özgüklüri kısıtlanıyo! bunun adı zulum değil de ne Allah aşkına!

sana göre özgürlük bana göre sömürüdür....bizimde annelerimiz ninelerimiz takıyo...yeri geldiğinde devlet kurallarına uyacaksın

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana göre özgürlük bana göre sömürüdür....bizimde annelerimiz ninelerimiz takıyo...yeri geldiğinde devlet kurallarına uyacaksın
hala kuraldan bahsediyosunuz ya! zır cahiller bile anladı! hani arkadaşım nerden anayasanın neresinde yazıyo başörtülüler kamusal alana giremez die? Allah aşkına bi gösterirmisinz?

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen yolda gidiyordum ön taraftan bi fışırtı geldi, durdum baktım bişey yok. Devam ediyorum derken bukezde arka tarftan tıngır mıngır diye sesler geliyor. Anlam veremedim olanlara. Ustalar, arkadaşlar, analar, babalar yardımınızz ihtiyacım var :)

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustalar bi el atın yaw araba liftte bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...