Olay röportaj!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
siz Atatürkçülük adı altında insanların özgürlüklerini kısıtlarsanız onların öle demesi gayet normal....

siz Atatürk'ün ardına gizlenip zülüm yaparsanız millete onlarda Atatürk'ü sevmiyorum der tabi....

Atatürk'ü istismar edenlerin suçu bu... boşuna insanların günahını almayın... önce dönüp kendinize bi bakın...

kusura bakmada bugüne kadar başı açık olupta atatürkü sevmiyorum diyen kimseyi görmedim....bu duygu ve bilinç altına birileri tarafından sokulmuş kafaları yıkanmış insanlarda var...savaşı müslümanlar başlatmış olsaydı adı bu ülkenin adı TÜRKİYE CUMHURİYETİ değil islam devleti olurdu...bu savaşı müslümanlar başlatsaydı araplar bizleri arkamızdan vurmaz bütün dünyadaki müslümanlar bizlerle omuz omuza savaşırdı...başlarında başörtüsü dinden haberleri yok...yüzlerinde bi kilo boya daracık pantolonlar şu bu...e niye takıyosun onu ! oyun bunlar oyun....

yusufer55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Değerli dostlar Fatih gibi zübüklerin hak hukuk adına bu insanları Tv çıkartıp bizlerin moralini bozma hakkını hangi sivi toplum örgütünün(...) adına yaptığını merak ediyorum Bu zavallılar 1979 yılında cağaloğlundaki İran konsolosluğunun önünde 'Humeyni rehber Allahuekber ' derken bendeniz hiçolmazsa Erbakan rehber diye bağırın deyince polisin önünde bunların ağabeylerinden bir ton dayak yemiştim ve polise yalvarmama rağmen ilgilenilmemiştim takiben yaptığım şikayetten C.savcılığından da bir netice alamamıştım.Bugünlere de bu BOP projesi çerçevesinde eş Başkanları bizde Başbakan olduğuna göre bu tür eylemleri Cumhuriyete bağlı bir insan olarak kabul edemesem de koşulların zorlaması olarak kabul ediyorum.Türk halkı olarak kendi kaderimizi başkalarının ellerine bırakırsak sırtımızdan onların asalaklarını atamıyacağımız gibi toplumsal bu p.çlerle de katlanmak zorundayız..

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabahtan beri defalarca köşeye sıkıştın başka telden vurmaya başladın:D şimdi gelmiş bana köşeye sıkıştın diyosun:D ya acayip insanlar var:D

sen maddeleri kafana göre yorumluyosun sana diyorum. anayasa maddeleri net ve kesin yargılar belirtir yorum yapılmaz üzerinde! herkes kafasına göre yorumlasa ne olur anayasanın hali!

siz başörtülüleri hep potansiyel suçlu olarak görüyosunuz! yok başörtüsüyle devlet dairesine girerse DEVLET işlerinin dini düşüncelerle yozlaştırılmış olarak yürümesinin kapısıymış! ne alaka!

anlatcamda fcuhadar ın vakit kaybı hakkındaki konusunda sanırım hemfikirim!

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakmada bugüne kadar başı açık olupta atatürkü sevmiyorum diyen kimseyi görmedim....bu duygu ve bilinç altına birileri tarafından sokulmuş kafaları yıkanmış insanlarda var...savaşı müslümanlar başlatmış olsaydı adı bu ülkenin adı TÜRKİYE CUMHURİYETİ değil islam devleti olurdu...bu savaşı müslümanlar başlatsaydı araplar bizleri arkamızdan vurmaz bütün dünyadaki müslümanlar bizlerle omuz omuza savaşırdı...başlarında başörtüsü dinden haberleri yok...yüzlerinde bi kilo boya daracık pantolonlar şu bu...e niye takıyosun onu ! oyun bunlar oyun....
göremezsin tabi! dönde etrafına bi bak bakayım! başı açıklara aynı zulum yapılıyo mu?

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli dostlar Fatih gibi zübüklerin hak hukuk adına bu insanları Tv çıkartıp bizlerin moralini bozma hakkını hangi sivi toplum örgütünün(...) adına yaptığını merak ediyorum Bu zavallılar 1979 yılında cağaloğlundaki İran konsolosluğunun önünde 'Humeyni rehber Allahuekber ' derken bendeniz hiçolmazsa Erbakan rehber diye bağırın deyince polisin önünde bunların ağabeylerinden bir ton dayak yemiştim ve polise yalvarmama rağmen ilgilenilmemiştim takiben yaptığım şikayetten C.savcılığından da bir netice alamamıştım.Bugünlere de bu BOP projesi çerçevesinde eş Başkanları bizde Başbakan olduğuna göre bu tür eylemleri Cumhuriyete bağlı bir insan olarak kabul edemesem de koşulların zorlaması olarak kabul ediyorum.Türk halkı olarak kendi kaderimizi başkalarının ellerine bırakırsak sırtımızdan onların asalaklarını atamıyacağımız gibi toplumsal bu p.çlerle de katlanmak zorundayız..

ağzına sağlık! söylemeden geçemedim

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
göremezsin tabi! dönde etrafına bi bak bakayım! başı açıklara aynı zulum yapılıyo mu?

sen hangi başı kapalıya işkence yapılırken gördün ? hangisini dövdüler ?

işçiler meydanlara çıkamazken millet açken polisten dayak yerken türbanlılar meydanlarda değilmiydi ? türban takmayla olmaz bu işler...ben ne türbanlılar gördüm...nese anlatmayım şimdi...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya marikan insanı harbiden zorla zulüm diyip güldürüyosun ya ne zulmü arkadaşım sen dönüp 1. sayfaya bi bak bu 3. söleyişim sanada daha bişey demiycem!!

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen hangi başı kapalıya işkence yapılırken gördün ? hangisini dövdüler ?

işçiler meydanlara çıkamazken millet açken polisten dayak yerken türbanlılar meydanlarda değilmiydi ? türban takmayla olmaz bu işler...ben ne türbanlılar gördüm...nese anlatmayım şimdi...
zulum kelimesine lugattan bi baksana! sdc dayak yemek mi? insanların özgürlükleri kısıtlanıyo! bunun adı zulum değil de ne Allah aşkına!

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...