Oksijen sensörü sorunu

Keremj

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam eğer İstanbul Avrupa veya Antalya taraflarindaysaniz çok iyi ustalar tavsiye edebilirim.

iksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
antalyada kim var cok iyi usta

İsoooooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hata kodu ecn 003006 hocam aracım da 2006 model 1.3 CDTI Astra H
Merhaba
Banada oksijen sensörü konum bir dediler ve motor ışığı yanıyor sürekli şeninde motor ışığımı yanıyordu

Keremj

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba
Banada oksijen sensörü konum bir dediler ve motor ışığı yanıyor sürekli şeninde motor ışığımı yanıyordu
Evet hocam sürekli yanıyordu. Değiştirme yoluna gitmeden önce mutlaka temizletmeyi deneyin balata spreyiyle.

Warliker23

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Hocam eğer İstanbul Avrupa veya Antalya taraflarindaysaniz çok iyi ustalar tavsiye edebilirim.
merhaba ben Antalyadan serkan güzel. aracım oper corsa 1.2 2002 model yarı otomatik. son 1 ay içinde çalıştırırken araç çalışmadı F ARIZASI verdi. 10-15 dakika bekledikten sonra her seferinde çalıştı. ustaya sordum şansumanı söküğ istanbula göndericeğini sonra arızasının net beli olacağını söyledi. Antalyada tavsiye edebileceğiniz bir usta varmı güvenilir

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
merhaba ben Antalyadan serkan güzel. aracım oper corsa 1.2 2002 model yarı otomatik. son 1 ay içinde çalıştırırken araç çalışmadı F ARIZASI verdi. 10-15 dakika bekledikten sonra her seferinde çalıştı. ustaya sordum şansumanı söküğ istanbula göndericeğini sonra arızasının net beli olacağını söyledi. Antalyada tavsiye edebileceğiniz bir usta varmı güvenilir
F arızası alıyorsan ya elektrik kaçağı var muhtemelen marş motorudur yada sonradan bir eklenti yapıldı ise o yüzden kacak olabilir yoksa da şanzuman kömürleri bitmiştir yağınıza değiştirin şanzuman

Warliker23

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
F arızası alıyorsan ya elektrik kaçağı var muhtemelen marş motorudur yada sonradan bir eklenti yapıldı ise o yüzden kacak olabilir yoksa da şanzuman kömürleri bitmiştir yağınıza değiştirin şanzuman
teşekkür ederim bu şansuman kömürü değişim süresi ve fiyatı hakkınızda bil bilginiz varmı

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim bu şansuman kömürü değişim süresi ve fiyatı hakkınızda bil bilginiz varmı
O değişir malesef kömürler üçünüde 20 30 tl bişey tutar bunada beyin tamiri derler burada işçilik tutar biraz

Warliker23

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim, iyi günler