OEM Makyajlı Sis farı kullanan Enjoy Active Sport ve Cosmo kullanıcıları bi yardım

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar. Aracıma sis farı montajı yapmayı planlıyorum. Tüm altyapı hazır kablolama hariç. Tedarik ettiğim malzemeler auto konumlu far anahtarı (sanırım Corsanın kasa olarak ama Astra j de çalıştı) far sensörü (aliexpressten aldım full fonksiyon far anahtarını da çalıştırdı) sis farları ve far yuvaları.

Bir kaç konuda yardımınıza ihtiyacım var.

Öncelikle aracınızda ön sis farı sigortası nerde? Foto eklemeniz mümkün mü? Hatta röle de olması muhtemel.

Sürücü tarafındaki farın orada benim aracımda boşta duran bir soket var. Sizin aracınızda soketin ucu boş mu dolu mu?

Son olarak hangi yardımsever arkadaş far anahtarını söküp arkasındaki soketin fotosunu kablo renkleri belli olacak şekilde ekleyebilir :)

Bu konuda bana yardımcı olursanız belki de sayenizde dünya da bir ilki başarırım. Hiç bir yerde ha bu lanet arabanın sis montajı ile ilgili ne diyagram ne montaj örneği var. İhtimaller üzerine bazı işlemler uygulayacağım.

Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

HzDevrim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: OEM Makyajlı Sis farı kullanan Enjoy Active Sport ve Cosmo kullanıcıları bi yardım

merakla bekliyorum...

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: OEM Makyajlı Sis farı kullanan Enjoy Active Sport ve Cosmo kullanıcıları bi yardım

bunu görmüşmüydün abi

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

@adRe j

Bu hic diil :) Bu normal role baglantisi. Bize ecm bcm vs hat cekilecek mi o lazim. Bu kara duzen bizim yapacagimiz oem. Muhtemelen bizdeki far anahtari mekanik degil canbus uzerinden calisiyor.

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet yok mu artıran :)

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende merak ettim :D

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Metin bey şöyle bi site var çok eskiden bişeyler bulmuştum kablolama ile ilgili ama şimdi bulamadım, birde siz inceleyin isterseniz.
http://workshop-manuals.com/vauxhal...ther_information/front_fog_lamps_malfunction/

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla metin hoca merakla seni takip ediyorum.
Başarılar diliyorum

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ray55' Alıntı:
Valla metin hoca merakla seni takip ediyorum.
Başarılar diliyorum

Valla bende merakla bu yaziyi okuyup yardimci olacaklari merakla takip ediyorum :) Tesekkurler diliyorum.

Qfflline' Alıntı:

Bende. Ama lakin 1 tane bahsettigim kullanici cevap eklemedi olumlu-olumsuz :)

ütenmen' Alıntı:
Metin bey şöyle bi site var çok eskiden bişeyler bulmuştum kablolama ile ilgili ama şimdi bulamadım, birde siz inceleyin isterseniz.
http://workshop-manuals.com/vauxhal...ther_information/front_fog_lamps_malfunction/

Inceliyorum lakin sema yok burda. Ne nerde onu bulmamiz gerek. Tesekkur ettim.

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hadi bi yardım...