OCAK 2011 - Ayın Otomobili Anketi

OCAK 2011 - Ayın Otomobili Anketi

• Kullanılan toplam oy
    159
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bütün araçlara maşallah hepsi biribirinden güzel ama 94'den yılından bugünlere bu düzgünlükte gelmesi için gerçekten emek harcamak gerek ve calide bunu fazlasıyla gösteriyo zaten ;)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya konu Umut'un yanlış yorumu yüzünden bu hale geldi :D opc bir gömlek üstünmüş biz de sorduk ne üsütnlüğü varsa anlatın dedik hepsi o yoksa banane opc den bpc den herkes sevdiği araca biniyor yanılıyor muyum içimizde silah zoruyla istemediği modele binen var mı yok o zaman sorun da yok segment olarak bile üst sınıfta olan bir aractan nasıl oluyor da opc corsa birkaç gömlek üstün oluyormuş konuyu onun için irdeledik kimseyi kırma üzme çabası yok mantıklı mesnetlı tartısamayacak mıyız, herkes fıkrını soyleyemeyecek mı,arada espri yapmayacak mıyız ? bu kadar hazımsız mıyız bence değiliz dostuz kardeşiz ama calibrama laf ettirmem :D

abi bende espiri yaptımdı yaw :D :D

heh işte sorun orda zatikine.. bunu söyleyen sıradan bi arkadaş olsa derdimki saçmalyor.. ama diyen arkadaşın resminin altına kocaman dizayn mühendisi yazıyor.. boş bişey değil bu iş adam "dizayn" mühendisi.. işin içine dizayn girince nasıl calibradan bir gömlek üstte XL corsa opc oluyor onu tartışıyoruk.. değilmikine? :kop:

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende ankete girmek istiyorum. bende 1.3 motora hem yüklendim hmede deli gibi bi para harcadım. eşşekler gibide gittim ticari araçla uğraştım. arkadaşlarım hep sen manyakmısın gidip binek araca yapsaydın ya bu kadar masrafı dedi bazılarıda fındık motordan kaç beygir alacağına bakıyorsun ne gereği var dedi git bitane yürüyen bi typr al dedi.

ama dikka edersenizki herkesin aracı kendine güzel ben comboyu bırakamadım. ve herkeste maddi olaylar haricinde arabasını satmaz buna eminim. onun içinde sadece anket hatası olan bir olayı bu kadar uzatmamak.

serçem olsa bile benimse param ile ve emek ile almış isem benim gözümde değeri yüksek olur çünkü o benim...

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sorun oda değil.. burdaki sorun önce 3 araç la açıldı anket.. umut bey'de corsa opc bu arkadaşlara kibarca "kalın gelir" anketin tadı kaçar diye almadım dedi :D sonra calibracı arkadaş da kendince savunma yaptı vs.vs.vs. sonrasında opc ankete alındı ortalık böyle bi hengame :D
sorun senin dediğin gibi olsun :D aslında sorun başka birşey hepimiz birbirimizi anlıyor ama olaya kendi bakış acımızla yön vermeye calışıyoruz
bu memlekette sorun olan ne varsa bu huyumuzdan dolayı cözümsüz kalıyor ya

Son düzenleme:

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi yanlış bi seçim yine :)

abi biri sl biri c :)
işte bu konu da bastan yanlıs onun ıcın baska marka örnek verdım zaten :)
yeni her zaman iyidir diyen yeni alır, biz eskiciyiz :rolleyes: bir gaz telini 1 ay bekleriz pparçacıda bulamazsak zaten hemen parça bulursam hoşlanmıyorum beklemem arabayı özlemem lazım :D

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
uzun süredir anketsizlik yaramamış bu foruma:D kısa zamanda çok sayıda, farklı sınıf araçlar için anket yapın herkesin gönlü olsun:D

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ben hiçbir zaman OPC ya da calibra üstündür demedim ki beyler...

tartışmayı uzatmaya gerek yok, daha önceki anketlerde de gördüğümüz üzere OPC bu anketin tadını kaçırır dedim...

(emrenin aracı şahane ona lafım yok ama şahsi oyum OPC ye olmazdı onu da belirteyim... )

tekrar herkese başarılar...

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte bu konu da bastan yanlıs onun ıcın baska marka örnek verdım zaten :)
yeni her zaman iyidir diyen yeni alır, biz eskiciyiz :rolleyes: bir gaz telini 1 ay bekleriz pparçacıda bulamazsak zaten hemen parça bulursam hoşlanmıyorum beklemem arabayı özlemem lazım :D

abi sen çok alışmışsın parça beklemeyi :) bak ben abi böyle değilim ha deyince ne istiyorsan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...