Obd2 cihazı hakkında?

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Obd2 cihazı hakkında?

Cihazı taktığınızda aracın rölantideki sesi biraz değişti. Bunu herkes hissedemez, ben biraz dinleyici olduğum için fark ettim. Sıkıntı çıkarır mı bilemiyorum ama şahsen ben sürekli aracın üzerinde bırakmam.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Cihazı taktığınızda aracın rölantideki sesi biraz değişti. Bunu herkes hissedemez, ben biraz dinleyici olduğum için fark ettim. Sıkıntı çıkarır mı bilemiyorum ama şahsen ben sürekli aracın üzerinde bırakmam.
aslında navinin ekranından takip için isitiyordum o zaman sürekli takılı bırakmıcaz. sipariş verdim şimdi

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
aslında navinin ekranından takip için isitiyordum o zaman sürekli takılı bırakmıcaz. sipariş verdim şimdi

Bu cihazların kaliteli olanları da var. Sn. source de vardı. Bunlar çin işi. elm327 çipseti kullanıyor sadece bildiğim kadarı ile o yüzden güvenip bırakmam bunu. Ama şu ürün sürekli bırakılabilir.
http://www.scantool.net/obdlink-mx.html

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende kullanıyorum faydalı bir cihaz yalnız uzun süreli araç kullanılmayacak ise cihazı OBD protunda unutmayın.
Ben aracı sadece hafta sonları kullanıyorum.Cihazı taktığım hafta sonu porttan çıkartmadım ve bir sonraki hafta arabanın başına gidip çalıştırmaya çalıştırdığımda çalışmadı aküye takviye yaptım.
Yani cihaz sürekli bluetooth üzerinden yayın yaptığından aküyü bitirmişti.Şimdi aracı kullanacağım zaman takıyorum herhangi bir sorun olmuyor..

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

ben de sürekli takılı kullanıyorum ,tabi benim aracın çalışmadığı gün yok o yüzden akü sıkıntısı yok,çok güzel bir alet aracın bütün sensörlerini okuyup size gerekli bilgileri veriyor.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

peki navi ekranından takip eden varmı? birde gizli özellikleri açabiliyormu cihaz? veya belki bunu cihaz yapabiliyor ancak doğru yazılımı bulmak mı kalıyor?

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
peki navi ekranından takip eden varmı? birde gizli özellikleri açabiliyormu cihaz? veya belki bunu cihaz yapabiliyor ancak doğru yazılımı bulmak mı kalıyor?
eğer araca takılan navi android tabanlı ise olur,bu cihaz gizli özellik açmıyor işletim sistemine müdehale etmiyor sadece hata kodu silebiliyor.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cihaz geldi htc sensation xe telefonumla bluetoth ile torque pro programini calistirdim gayet guzel ancak sorun android navi ile cihazi eslestiremedim cunku navideki bluetooth sadece telefonla handsfree ozelligi icin ayarlanmis. Bir turlu eslestiremedim navi ile obd2(elm327) cihazini