Obd2 cihaz yardım lütfen...

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim arabam Opel astra j 2016 e plus. Arabam için Hata kodları silen veya daha bir çok özelliği değiştirmek istediğim uygun ve sorunsuz bir obd2 cihazı istiyorum.kullanan ve fikir vercek arkadaşlardan yardım bekliyorum..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Özellik değiştirme kısmına girdiğiniz zaman maliyet artacaktır. Piyasadaki 50-100 lira arasında satılan OBD cihazları ile hataları görebilir, silebilir veya birçok anlık bilgiye ulaşabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Özellik değiştirme kısmına girdiğiniz zaman maliyet artacaktır. Piyasadaki 50-100 lira arasında satılan OBD cihazları ile hataları görebilir, silebilir veya birçok anlık bilgiye ulaşabilirsiniz.
hangisini önerirsin hem gizli özellikleri açmak hemde hataları silmek için. Yada sadece hataları silmek için ucuz olandan hangisi olur..

Enes67

Kayıtlı Kullanıcı
67-Zonguldak
Siteyi ziyaret et
hangisini önerirsin hem gizli özellikleri açmak hemde hataları silmek için. Yada sadece hataları silmek için ucuz olandan hangisi olur..
Gizli özellikleri aktif eden opcom var diye biliyorum

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim arabam Opel astra j 2016 e plus. Arabam için Hata kodları silen veya daha bir çok özelliği değiştirmek istediğim uygun ve sorunsuz bir obd2 cihazı istiyorum.kullanan ve fikir vercek arkadaşlardan yardım bekliyorum..
Bütçe varsa 2. el bir mdi tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
hangisini önerirsin hem gizli özellikleri açmak hemde hataları silmek için. Yada sadece hataları silmek için ucuz olandan
Bütçe varsa 2. el bir mdi tavsiye ederim
Mdi nedir tam olarak?

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et