Nokıan Lastik Kullananlar

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnternette araştırırken buldum adını daha ilk duyuyorum ama yurt dışında en çok tercih edilen lastik markalarından birisiymiş. Türkiye de kullananlar çok memnun yol tutuş ve sessizlik çok iyiymiş ve uzun ömürlü lastiklermiş Özellikle sessizlik üzerine yapılan anketlerde en iyi seçilmiş. nokia telefon firmasının şirketiymiş zaten finlandia da üretiliyomuş lastikler kimse kötü yorum yapmamış bizim forumda kimler var nokian kullann merak ettim bizim aracın üzerinde continental var ben pek memnun değilim yol sesini çok fazla continentaller bitsin de biz de bakalım 4 tane nokian

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kuzenimin aracının kış lastikleri nokian dı bir ara. gayet memnundu diye hatırlıyorum.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tr ye ithal edilmediği zamanlar bizim nokia cılar kullanıyordu.Her lastiğini güvenle alıp memnun kalabileceğin bir marka.Hatta kış lastiğinde akıllı çivili diye tabir edilen bir sisteminde mucidi.Bence herkesin iyi tabir ettiği birçok markadan üstün.

lastermann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marshal kullanıyorum, tavsiye ederim, nokian da yurtdışında çok tercih edilen bir lastik markası

LOadinG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kullaniyorum ama acikcasi pek memnun diyilim..sesizsiliği doğrudur ama öle aşiri derece fark yok diğer lastiklerle.yol tutuşundan hiç memnun diyilim kaymaya okadar meyilliki ani bi frende hemen kayiyor yada arkayi savuruyor.benim şahsi fikrim hiç güzel bi lastik diyil :)

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kullaniyorum ama acikcasi pek memnun diyilim..sesizsiliği doğrudur ama öle aşiri derece fark yok diğer lastiklerle.yol tutuşundan hiç memnun diyilim kaymaya okadar meyilliki ani bi frende hemen kayiyor yada arkayi savuruyor.benim şahsi fikrim hiç güzel bi lastik diyil :)

lastik markası hakkında GENEL yorum yapmak yerine lastik ölçülerinizi, modelini ve kaç yıllık olduğunu da yazarsanız daha faydalı olur..

örneğin; continental sport contact 3, 215/45/17 benimkiler yeni sayılır çok memnunum :)

Nokian'a gelince fiyatı michelin ve continental ayarında ben kullanmadım ama imaj olarak kullananlar memnun diye biliyorum alınıp denenebilir. bir şansı hakediyor :)

LOadinG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastik markası hakkında GENEL yorum yapmak yerine lastik ölçülerinizi, modelini ve kaç yıllık olduğunu da yazarsanız daha faydalı olur..

örneğin; continental sport contact 3, 215/45/17 benimkiler yeni sayılır çok memnunum :)

Nokian'a gelince fiyatı michelin ve continental ayarında ben kullanmadım ama imaj olarak kullananlar memnun diye biliyorum alınıp denenebilir. bir şansı hakediyor :)

ben nokian serisini tam aklima getiremedim bi lastiğini kullaniyorum..ve memnun diyilim :D 6 aydir kullaniyorum ilk aldiğim günden beri de pek isinamadim nedense. :D

cobra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuyu hortlatmış olacağım ama bu lastikten almayı düşünüyorum, kullanan arkadaşlar varsa yorumları çok faydalı olacaktır...