Nisan Ayı'nın Otomobili

Nisan Ayı'nın Otomobili

• Kullanılan toplam oy
    238
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Duruma duygusal yaklaştım oyumu çocukken hayranı oladuğum GSI a verdim oyumu. içindeki zarları alıp güzel parlak jant lastik ekleyip süper bir boya korumaya verirsen araban mükemmel olur.

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
herkese başarılar :)

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla hepsi acayip süper, hangisine oy vereceğime şaşırdım.

Çekimser olma hakkımı kullanıyorum bu ay:)

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bu anket çok kafa karıştırıcı olmuş ben karar vermedim:)herkese başarılar

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dün akşam biliyorsunuz ki izmir f&f 4 sinema buluşmamız vardı, o yüzden konuyu açmakta 2-3 saat gecikme yaşadım kusura bakmayın. bu yüzden de fotoları boyutlarına ayarlamak ile uğraşamadım, arkadaşlar da emek harcamış resimleri çekmiş ve upload edip linkleri vermişler bana, yarışma dışı bırakmak içime sinmedi, dediğim gibi hazır linkler olarak bana gönderildiği için de direkt copy paste ile sayfaya yükledim...

şimdi çok büyük olan varsa bi kontrol edip onları düşük ebatlara çekerek revize ederim. tekrar kusura bakmayın, ayda 3 araç 5 araç yarışsın sınırlama getirilsin yorumlarınıza ben de katılıyorum fazlası kafa karıştırıyor gerçekten de.. bu konuyu yönetim ile görüşüp bir dahaki ay istenilen şekilde olmasını sağlayacağım..

tekrar herkese başarılar bol şans...

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence sınırlama değil de kategori koymak iyi olabilir. Standart, Modifiye, Ses Sistemleri vb. Gerçekten de üzerinde emek harcanıp yapılmış araçlar var Vectra gibi, bir de benim aracım veya OPC gibi standart araçlar var. Bunları aynı şekilde değerlendirmek güç olabilir.

Herşeye rağmen bu ayın yarışmacıları bayaa sıkı olmuş. Eğer kendi aracım dahil olmasaydı OPC ile Vectra arasında çok gider gelirdim :). Herkese başarılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...