Nihayet Bebeğimin Fotoğraflarını Yükledim :)

ergekrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sımdı bende ne ısık yanıyor nede ses cıkıyor benım arabada sıdır 2010 model hazıranda aldım hıc ne ısık aynıyor nede ses verıyor opelı aradım sordum turkıye modellırınde kalktı dedı dogrumudur

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sallamışlar bence.

Durum anlattığım gibi...

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkurler cevaplar ıcın.senın arac da hayırlı olsun.manule gordugum kadarıyla.ayrıca ılk depon ıcınde gayet ıyı degerler elde etmıssın

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yolcu koltuguna biri oturdummu da agirligini hissettiginden onunda takmasini istiyor kemerin.[/QUOTE]
ayakta sursek olur yanı :))

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet emniyet kemeri sesli ve isikli uyari veriyor araba hizlandikca iyice bagiriyor yavaslayinca sesi azaliyor gaza bastimmi artiyor cektimmi susuyor :)
guzel olmuş
yolcu koltuguna biri oturdummu da agirligini hissettiginden onunda takmasini istiyor kemerin.

hasan bunu ben cevaplayayim baya bi hiz sabitleyiciyi kullandim dun
1-digital gosterge yok kadran nerdeyse o hizdakaliyor sadece sabitleyici aktifken kadranin altinda yesil işareti yaniyor
2-artirim azaltim için sinyalin ucunda yukari aşaği dugmeleri var onlari kullaniyoruz .
3-dogru cok olmasada biraz zor oluyor azaltim artirim ayrica arkasinda bi mandali var onunlada devre disi birakiyoruz
tesekkurler murat hayırlı olsun aracın

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Bu arada lastik olarak da bi ara konusu geçmişti:

Continental lastik bekliyordum ama daha iyisi oldu. Beraberinde Brisgestone Turanza serisi lastik geliyor, yeni araç alacaklar için küçük bir bilgilendirme...

Aynısı bendede ..

Kardeşim hayirli olsun;

bende dun ankaradan aldim geldim arabami senin deyiminle bebeğimi :)
kazasiz belasiz kullanirsin inşallah
bazilari gitmiyor cekmiyor falan diyordu ama ilk depo fazla yakarmiş bayi öle dedi ve 156 tl yakit ile 980 km yol yapiyor.

Bu arada buda benim kinin fotosu ilk dakikalari...:)

Hayırlı olsun:)

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benımızmırde baktıgım tum opellerde continental vardı.sordugumda ıse 3 tane marka var hangısı gelırse cevabını aldım.o acıdan sanslısın yanı :) bısı sorcam bır de sana.hız sabıtleyıcı ıcın dıjıtalbır gosterge varmı.yana kaca sabıtledıgımızı gorebılıyormuyuz dıjıtal olarak.yoksa kadrandanmı bakıyoruz.ve 10 km azaltım arttırma varmı yoksa tek tek mı arttırıp azaltabılıyoruz. ve :) dıreksıyondan kumanda edebılıyormuyuz focslardakı gıbı.sankı sınyal koluna uzanması ve o mınıcık tuslara basması bıraz zor gıbı geldı bana.ne cok soru sordum haa.heyecanım artmaya basladı galıba :)

hayır yok dijital gösterge focuslarda ki gibi bi ışık yanıyor yeşil:) ben sana şöyle söyliyim focustan daha rahat kumandası daha sıkıntılıydı bu daha pratik;) focusun kilere uzanması sıkıntı oluyordu dikkat dağıtıyordu feci:rolleyes: sinyal kollarına uzanması daha rahat:D yükseltme tuşuna basıyosun bi müddet ya tek tek yada basılı tutarak istediğin hıza ayarlıyosun ha onun dengesini bi müddet sora ayarlıyosun kafanda:D edit: yukarıda ki arkadaşın eklediği vidyoda sağ tarafta yanan yeşil ışık hız kadranında :D

hattarihanzo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler bende aracımı yeni aldım. (1.3 cdti manuel) 600 km oldu.

benim merak ettiğim yakıtlar ne durumda ? ortalama kaçlarda geziniyor:)

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun abi çok güzel araç.

Dijital hız göstergeside var. Anlatayım .

Settings tuşuna basılı tutuyorsunuz dıt sesi gelene kadar.Sonra Bir gizli menü açılır.Ordan BC tuşuna basarak ilerliyorsunuz 3. sayfada SPEED ve Coolant yazar.
Speed : hız
Coolant hararet.

Ben ibrede 120 ye sabitlediğimde dijitalde 118 kmh gösteriyor.

Bu arada bende emniyet kemeri uyarısı yok . hiç duymadım. Hangi hızlarda bağırmaya başlıyor ?