Newfron multimedia cihazı hakkında yardım

Can_211

Kayıtlı Kullanıcı
25-Erzurum
Siteyi ziyaret et
Vertech marka double teybi aldım. Kendim kurulum yapmayı düşünüyorum. Bununla ilgili sitemizde veya diğer sitelerde kurulumla ilgili faydalı olabilecek yazı veya video bulabilir miyim? Bu konu ile ilgili bilginiz varsa link gönderebilir misiniz? Teyp ünitesi kurulumu kolay gibi (püf noktaları olabilir) ama kamera biraz uğraştıracak sanırım. GPS anteni ve TV anteni nereye konabilir? Prizma kamera gelmiş teyple beraber. Onun için en uygun yer neresi olabilir? Yardım edebilirseniz çok sevinirim.

Kaça Aldınız Nerden aldınız acaba.Bende bunlardan düşünüyorum da.Kurulumdan sonra biraz bilgi paylaşabilirmisiniz.

cronostr

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
internetten 990 tl olan normal fiyatından %5 ek indirimle 940 tl'ye, 9 taksitle aldım. Kurulumu yeni yaptırdım. Geri vites kamerasında araç çalışıyorken parazit oluştu. Onu oto elektrikçiye yaptıracağım. Üst ekranda arada "ekranı kaydet" gibi bir mesaj çıkıyor. Sanırım sökülen orijinal teybi sistemden çıkarttırmak gerekiyor bunun düzelmesi için. Diğer özelliklerini tam deneyemedim. TV çekmiyor. Radyo güzel. Video gösterimi güzel. Direksiyon tuşları çalışıyor. Tam detaylı inceleyemedim çok yerini. Kuruluma geç saatte başlayıp, iş biraz uzayınca inceleme fırsatım olmadı. Umarım açıklamalarım işinize yarar.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekran kaydet uyarısı ilginç olmuş.ekran takınca hiç kaydet uyarısı vermemesi gerek aslında

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cronostr

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Tolga Bey bir sorum olacaktı size. Vertech marka bu teypte Opel Astra H park sensörlerini görsel olarak görmenin bir yolu var mı acaba? Android programla veya başka bir şekilde bu yapılabilir mi? Kimi teyplerde park sensörü hatta hangi kapının açık olduğunu dahi gösteriyor ekranda.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de çalışmadı o özelliği.orjinal park sensörü.gereksiz bence arkada kamera var zaten önde de sensör

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

caulerpa

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Selamlar Vertech kullanan arkadaşlar, radyo çekimi ve radyonun ses kalitesi, ve cihazın genel olarak ses kalitesi hakkında görüş belirtebilir misiniz : ) Bir de orjinal teybe göre ses iyi veya kötü?

cronostr

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Radyo çekimi bana göre eskisinden daha iyi daha çok kanal yakaladı. Ses kalitesi de güzel. Orijinale göre ses daha güçlü. Poweramp kurdum ekolayzır ayarlarıyla daha iyi sesler verdi. Şimdilik memnunum teypten. Elm327 aldım, torque programını kurdum, ekrandan araç verilerini de görebiliyorum. Ekranda klima, araç sensörleri ve kapı açık uyarılarını görmenin bir yolunu araştırıyorum ama bulamadım. Kesinlikle yapılamaz mı yoksa bir yöntemi var mı? Araçtan mı, teypten mi veya canbus decoderden mi kaynaklanıyor? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa veya fikir verebilirse sevinirim.

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende opel astra 1.3 dz.H kasa.Bende orjinal teybini söküp şu 990 tl olan vertech veyahut
Darkway multimedya cihaz almak istiyorum.Hangisini alayım kararsız kaldım.Bunlar bizim araçların yuvasına tam oturuyorlar.Benim sıkıntım bunlardan almasam sıradan bir multimedya cihazı alsam bunlarda bizim araçların yuvasına olurmu benim sıkıntım bu yukardaki 2 marka biraz pahalı hani şu 300 tl 400 tl liklerden kaç inç almam gerekir acaba boyutları bu araçlara olurmu alsam yuvaya olmasa elimde kalmasından korkuyorum. Bu konuda bilgi alabilirmiyim.

valla dikkat et kardeşim ben n11 sitesinden avgo sipariş verdim sonra ögrendimki astra h a uygun değilmiş,,kedi teybi üzerinde saat ayarı vs için, bc tuşu, seting tuşu ve ok tuşu yeni alacağın multimedyaların çoğunda yok, geri iade gönderdim hiç açmadan,, sonra araştırdım astra h kasa için özel multimedyalar var ve birebir uyumlu, gittim ondan aldım 970 liraya,, internettete var 1000 lira civarı fişleri sök tak geri kamerası vs ful bi alet kesinlikle tavsiye ederim,, başka cihazlarla vakit geçirme ,, benim aldığım navimex marka olanı, başka markalarda var...

Can_211

Kayıtlı Kullanıcı
25-Erzurum
Siteyi ziyaret et
Sayın DEMİREL71 Aldığınız vertech multimedya cihazında görüntülu yani video şeklinde arka görüş kamerası takıp çalıştırabildiniz mi.Bide Araçlarda tv çalışması için aracın tamamen durması gerekiyor çalışma sistemi bu şekilde siz nasıl denediniz.Gittigidiyorda bazen 940 düşüyor Darkway ve Vertech ler.Verdiğiniz linkteki ler ilgilenmediler.

Can_211

Kayıtlı Kullanıcı
25-Erzurum
Siteyi ziyaret et
Benim için önemli olan multimedyada.
1.usb den müzik dinlemek
2.Setting,Bç,Ok. Tuşlarının çalışması.
3.Videolu geri görüş kamerası takıp arkaya park ederken renkli olarak video şeklin de arkayı görmek.
4. Dört çekirdek olup dokunmatiğin hızlı olması.
5. Direksiyondan kumanda çalışması.
Bunlar benim için yeterli.
Zaten benim araç dijital klimalı değil manuel klima.Yol bilgisayarında zaten bize gerekli olan yakıt tüketimi anlık tüketim ıvır zıvır işleri zaten aracın yol bilgisayarında görüyoruz.
Yukardaki 5 madde oldumu bana yeter.Bu konular hakkında bilgiler alabilirmiyim. Yada kullananlar bu konuda bilgilerini paylaşabilirlermi

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi