Nedir Bu Tofaşcılar Çektiğimiz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anutcase

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şu an corsa c enjoya biniyorum bana bile yazılıolar arabanda bi jant film olsun tamam yandın :) benim çocukluluğum ve şöförlüğü öğrendiğim yıllar geçti kuş serisinde hiç böle şeyler yapmadım bence kiralık araçları seçebilirseniz onlara dikkat edin boş eralar cliolar linealar kiralık olanlara diorum biniceleri yanlış anlmasın

anutcase

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ozgurruh tam lafı bulmuşsun araba markası hava civa tamam şöförlüğe bağlı her şey

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabada süpermiş valla bak hakkı var bide yakından bakmak lazım. Başımdan bi olay geçti arabayı yakından gözümle görmeden asla yorum yapmam :D

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlandaki araç 7000 km de lastik değiştirmiş.Eğer lastik tarihi ile ilgii bir değişim değilse biraz şüpheli.Ama orjinal diyorsan lastik kat atsada üzerinde duracak.78 model 131 bulmuştuk bir keresinde bir evin deposunda daha 12 bindeydi :D

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gözümle görmeden hayatta inanmam abi :D Birkeresinde sahibinden.com da bi ilan gördük araç ful orj. 121.000 de 1997 model tempra 2.0 ie slx sw resimleri bi gördük araç çok temiz fabrika çıkışı gibi aynı fiyatı 11.00 tl bayada iyidi araca göre neyse aracı bi görelim dedik bi gittik aman yarabbim o neydi öyle :D boyası yanmış sol ön kapı direğinı hırsız arabaya girmek isterken yamultup kırmış işlem görmeyen yeri yok motor bitmiş şok olduk :D adama dedik ilandaki araba bu değil adam dediki arabayı ilk aldığım zaman çektiğim resimleri koymuştum :D

montani

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tofas=Turk Ferrarisi. :D

Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

O halde şöyle bir fotoğraf ekleyeyim

Yıılar önce trafikte denk geldiğim bir 131 sahibinde özgüven tavan yapmış durumda. :)

33577343931131230168.jpg

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gözümle görmeden hayatta inanmam abi :D Birkeresinde sahibinden.com da bi ilan gördük araç ful orj. 121.000 de 1997 model tempra 2.0 ie slx sw resimleri bi gördük araç çok temiz fabrika çıkışı gibi aynı fiyatı 11.00 tl bayada iyidi araca göre neyse aracı bi görelim dedik bi gittik aman yarabbim o neydi öyle :D boyası yanmış sol ön kapı direğinı hırsız arabaya girmek isterken yamultup kırmış işlem görmeyen yeri yok motor bitmiş şok olduk :D adama dedik ilandaki araba bu değil adam dediki arabayı ilk aldığım zaman çektiğim resimleri koymuştum :D

Cevap çok güzelmiş :D ''İlk aldığım zaman çektiğim resimleri koymuştum!! :D:D

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallahi kemal abi neye uğradığımızı şaşırdık adam 11.000 tl den bir anda 7.500 e indirdi fiyatı dövsen bi dert dövmesen içinde kalıcak dalga mı geçiyosun dedim adama resimdekinden ne farkı var diyo bide :D

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallahi kemal abi neye uğradığımızı şaşırdık adam 11.000 tl den bir anda 7.500 e indirdi fiyatı dövsen bi dert dövmesen içinde kalıcak dalga mı geçiyosun dedim adama resimdekinden ne farkı var diyo bide :D

Biliyorsun öyle tiplere sipariş deniyor :D Felakette arsızmış :D Tofaşçı dedin mi uzak durucan arabalarına toz kondurmazlar.Temprada tofaş fiat o yüzden zihniyet aynı emin ol :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...