neden???????????gtcde sanroof yok

emir_ak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi guzel soyluyosunda arkadasım gıt baska yerde yap bu dil korumalarını,,,konuscagımız seyler farklı yani,,,hayır kısaltma yapıyorum,,bunda ayıplancak katledıcek bır durum yok ben universitedeyim,msn kısaltması wardır bilirmisin bilmiorum bunu bir ingilizde yapıyor mesela you,yapıyorlar -u gibi anlatabıldımmı bu kısaltmadır kendımce ama sana nasıl yazıcagımı sormam anlatabıldımmı herkes kendını ılgılendırır toplum ozgur bır toplum,,bu konusmaların bu yere gelmesı bence komık saol arkadasım

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
Iste o kadar kolay degil arkadasim. Goz gore gore Turkce katliami yapiyorsun, dile resmen hakarettir bu . Bu kadar deger kaybi yasadigimiz bir ortamda birde dilimizin katledildigini gordugum zaman kusura bakma ama tepkimi belirtirim !!!!! (Sizi ilgilendirmez tarzinda cevap verecegine sende degerlerine sahip cikarsan eminimki ister internet ortaminda olsun, ister gercek hayatta olsun daha fazla saygi gorecegine eminim).... Saygilarimla.

:good:

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi guzel soyluyosunda arkadasım gıt baska yerde yap bu dil korumalarını,,,konuscagımız seyler farklı yani,,,hayır kısaltma yapıyorum,,bunda ayıplancak katledıcek bır durum yok ben universitedeyim,msn kısaltması wardır bilirmisin bilmiorum bunu bir ingilizde yapıyor mesela you,yapıyorlar -u gibi anlatabıldımmı bu kısaltmadır kendımce ama sana nasıl yazıcagımı sormam anlatabıldımmı herkes kendını ılgılendırır toplum ozgur bır toplum,,bu konusmaların bu yere gelmesı bence komık saol arkadasım

Burası MSN değil, İngiltere hiç değil, sende İngiliz değilsin...:( Senin kullandığın kısaltmalar sadece bahsettiğin yerlerde kullanılır...Ayrıca kimse sana kötü bişey söylemiyor, bunda diklenecek ne var anlamadım...Uyarılar senin de iyiliğin için...;)

Forum Kuralı 09 der ki ;

09- Tüm üyeler mesaj yazarken Türkçe' deki imla ve anlatım kurallarına gerekli hassasiyeti göstermelidir. Forumda yazılan mesajların, internet adabına ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak küçük harflerle yazılması gerekir. İnternet adabında, sürekli büyük harflerle yazmanın hoş karşılanmadığı kabul edilmiştir. Ayrıca sohbetlere mimik katmak amacıyla kullanıma sunulan smiley simgelerinin gereksiz yere kullanılması ve gereksiz yere atılan mesajlarla mesaj kirliliği yaratılması durumunda kullanıcı uyarılacaktır.

emir_ak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sımdi arkadaslar ben ornek werdım turkıyede bu kısaltmalrı kullanan cok ınsan war ınanın bır turkce hocası bıle soyledı bunu bıze bende kısaltmaları kullanıyorum dıye hatta konumuz buydu yanı turkce'yı katletmek değil,,kısaltma yaptım yani neyse arkadasım tamam benim yazdıgım seylere katılmazsınız gormezsınız olay bıter,nyse uzatmak ıstemıyorum bende zaten arkadas yok kolay degil falan dedi nerden nereye geldı konu :D neyse tamam kusura bakmayın turkcemızı katlettım.........

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
09- Tüm üyeler mesaj yazarken Türkçe' deki imla ve anlatım kurallarına gerekli hassasiyeti göstermelidir. Forumda yazılan mesajların, internet adabına ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak küçük harflerle yazılması gerekir. İnternet adabında, sürekli büyük harflerle yazmanın hoş karşılanmadığı kabul edilmiştir. Ayrıca sohbetlere mimik katmak amacıyla kullanıma sunulan smiley simgelerinin gereksiz yere kullanılması ve gereksiz yere atılan mesajlarla mesaj kirliliği yaratılması durumunda kullanıcı uyarılacaktır.

Emir kardeşim forumumuzda imla ve yazım kurallarına gerekli hassasiyetin gösterilmesi ile ilgili böyle bir kural bulunmaktadır, sen bu siteye üye olduğun için bu kuralı kabul etmiş bulunuyorsun ve buna uymak zorundasın.Forum kurallarına uyulmasını rica ediyorum iyi forumlar..

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu saptırmadan kaldığı yerden devam edelim lütfen..

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
GTC deki panoramik tavan cok guzel...GTC alacak olsam kesinlikle panoramik tavanli alirdim..
1.6 Turbo oylede cok az yakmiyor.... Ben sehir ici 15/16 lt yakiyorum...

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
GTC deki panoramik tavan cok guzel...GTC alacak olsam kesinlikle panoramik tavanli alirdim..
1.6 Turbo oylede cok az yakmiyor.... Ben sehir ici 15/16 lt yakiyorum...
Erden,
Tukiye' de millet benzine bizim verdigimizin 3 misli para veriyor, neredeyse damlalikla benzin aliyorlar. O yuzden benim arabam 14-15 litre yakiyor demek millete kufur gibi geliyordur :) Benim Astrada 1.8.... birkac kez sirf merakimdan sakin gittim, ortalamada 9 lt. yakti. Ama normal surusumde 13 gibi yakiyor.

35.BPC.06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende var panaromık gtc turbo surus keyfı mukemmel cam tavan muthıs bır olay tavsıye ederım

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta aracın tavan yapısı cok degısık ve egılmı bu nedenle araca sunroof konulmamıstır bence bızım sonradan yaptırdıgımız gıbı aa keselım koyalım yapmıyor kı adamlar nelerı hesaplıyorda yapıyor kkı onuda yapmıslardır tavanın egımınden dolayı kazalarda cabuk egılme egrısı gostrdıyse yada darbe emıcıler gorevlerını gostermedıyse bu nedenle ıptal edılmıstır bence...