neden???????????gtcde sanroof yok

emir_ak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt abı 1.6 turbo hem basmadıgnda yakmıor hem dıger guclu spor arabalara gore dha ucuz bnce ıdeal araclardan bırı yenı gtcyı googledan bı bakın gorsellerden arkdaslar kaputu bıraz yuwarlaksı yapmıslar bnce gtcyı bıtırmısler:(

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende var turbo gtc bende sunroof isterdim olmasini ama yok panaromik tavanda dunya para aslinda en iyisi panaromik roof iste isin sonu bu ama uretilirmi bilmem.ama zaten araci performansi icin ve dis yakisikliligi icin aldim ben sunroof asla bi kistas olamaz arac almak icin

emir_ak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt oda dogru gercektn guzel arac 0 100u faln nasl pekı hersyıyle alncak bı arabamı degerını paranın hakkını werıomu?

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac bana 55000 ytl ye mal oldu verdigim paranin hakkini kesinlikle veriyo aldigim gunden beri hep 100 oktan benzinle kullandim sadece sunu soyliim arac tam bi yer ucagi 0-100 7.8 sn aliyorum iyi anlicaginiz hizlanmasi falan tek eksigi kol dayamasiydi en sonunda dayanamadim servise verdim onuda hallettim

emir_ak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ii etmısn ewt bnde kullnmıstm 1.6,,, turbo dııldı yanlız bnde almyı dusunuorm ,,, gercektn hızı hıssettrıodr yanı,,, yakt nsl basmdıgı zmn fln ıı yol yapabılıomsn,,,bnce spor araba olark hesplı ve keyflı bı araaba mesela 320dızelı yer gıbı ztn a3 gıbı bı araba almak gereksız hm para cok hm beygırı dusuk ,,,,en ıısını yapmsn bnce kaza bela wermsn kardesm :D

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac bana 55000 ytl ye mal oldu verdigim paranin hakkini kesinlikle veriyo aldigim gunden beri hep 100 oktan benzinle kullandim sadece sunu soyliim arac tam bi yer ucagi 0-100 7.8 sn aliyorum iyi anlicaginiz hizlanmasi falan tek eksigi kol dayamasiydi en sonunda dayanamadim servise verdim onuda hallettim

100 oktan benzini nerden buldun?? piyasada 100 oktan benzin varmı??

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Shell 100 oktan diye satıyor Vpower Racing'i, ama aslında 98 oktan o benzin.

Son düzenleme:

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
ii etmısn ewt bnde kullnmıstm 1.6,,, turbo dııldı yanlız bnde almyı dusunuorm ,,, gercektn hızı hıssettrıodr yanı,,, yakt nsl basmdıgı zmn fln ıı yol yapabılıomsn,,,bnce spor araba olark hesplı ve keyflı bı araaba mesela 320dızelı yer gıbı ztn a3 gıbı bı araba almak gereksız hm para cok hm beygırı dusuk ,,,,en ıısını yapmsn bnce kaza bela wermsn kardesm :D

Yazdiginizin Turkce tercumesini alt yazi olarak gecme imkani varmi????