Necvox Yardım :)

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com
Merhaba arkadaşlar, yeni aldığım J sedan aracıma Necvox Platinium cihaz taktırdım. Cihazı kapatınca ekran komple kapanıyor. Bu normal midir ? ևünkü H kasa aracımda ki necvox Platinium cihazı kapatınca ekranda saat çıkıyordu. Son olarak cihaz ile ilgili yapabileceğimiz kişiselleştirmeler var mı? Cevaplayan herkese şimdiden teşekkür ederim  :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Necvox Yardım :)

Umut Hoca link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar, yeni aldığım J sedan aracıma Necvox Platinium cihaz taktırdım. Cihazı kapatınca ekran komple kapanıyor. Bu normal midir ? ևünkü H kasa aracımda ki necvox Platinium cihazı kapatınca ekranda saat çıkıyordu. Son olarak cihaz ile ilgili yapabileceğimiz kişiselleştirmeler var mı? Cevaplayan herkese şimdiden teşekkür ederim  :)
֖ncelikle cihazınız hayırlı olsun. Konuya gelince, bende Necvox'un Black olanı var, kapatınca ekranda saat vb. kalıyor. Bir sorun isterseniz taktırdığınız yere :)

muratoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun çok iyi bir seçim olmuş. Cihazı ilk taktırdığımda düğmesinden kapatınca ekranda saat, tarih,logo ve klima ekranı kalıyordu. Fakat yazın gelen güncelleme ile bu özelliği bozdular. Umarım yeni gelecek güncelleme ile bu hatalarını düzeltirler. Muhtemelen sizin cihazda son güncelleme yüklü gelmiştir. Bu yüzden bu fonksiyon çalışmıyordur.

FarukS1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umut Hoca link' Alıntı:

Merhaba, Cihazınız hayırlı olsun. Daha önce forumda "evgin" kullanıcı isimli üye paylaşımda bulunmuştu. Dilerseniz aşağıdaki gibi bir çözüm var.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=11338.30

C072 sürümü ile cihaz kapalı iken gözüken klima ekranı tamamen kapanmış ve ayar değiştirmedikçe görünmüyordu. Firmaya sorduğumda, kullanıcılardan gelen şikayetler nedeniyle bu tedbir alındığı söylendi. Klima ekranını tamamen kaybetmek istemeyen arkadaşlar için çözümü buldum.

Cihaz ayarları:
AYARLAR
GENEL AYARLAR
FABRİKA AYARLARI (AևIK) [şİFRE SORULDUğUNDA 1234 GİRİN]
KULLANICI AYARLARI "ESSE" > "ALI" YAPIYORUZ.

cihaz kapalı iken iç mekan ile uyumlu kırmızı klima ekranı geliyor.

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

Bilgi için çok teşekkür ederim...

muratoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar,
Bahsedildiği gibi KULLANICI AYARLARI "ESSE" > "ALI" yaptım. Klima ekranı kaybetme sorunu çözüldü. Fakat bu sefer de geri vites kamerası iptal oluyor  ::) Sonuç gene hüsran  :(

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

bende herşey normal.