Necvox Navigasyon Güncelleme (Kendiniz Güncelleyebiliyorsunuz)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikler bu belgelerin tamamı infotech' e aittir.
Klavuzun yanlış kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir mesuliyet kabul edilmez.
Bu Klavuz "infortech" lisansı altında bilgilendirme amaçlı eklenmiştir.
Henüz ben denemedim, bu konuda soruları olan arkadaşlar için ekledim foruma
Klavuzu en alttaki linkten indirin, tüm adımlar tek tek mevcut

Öncelikle işlem eğer navigasyon yazılımınız güncel ise çok basit ancak henüz denemedim. Her navigosyon cihazının Storage ID yani kendi lisans numarası vardır bunu navi ekranına girip help kısmından öğrenmeniz gerekiyor. Bunu öğrendikten sonra klavuzda verilen linke gidip storage id, isim ve telefon bilgilerinizi girdikten sonra mail adresinize güncelleme dosyası geliyor. Ben Kontrol ettim yanlış görmediysem 2011 1. ay güncellemesi mevcut.
Şu an naviyi kontrol ettiğimde 2010 olarak güncellenmiş görünüyor yani güncelleme mevcut yanlış değilsem.
Şöyle bir durumda var güncelleme hakkınız demiş sanırım 1 kez güncelleme hakkı veriliyor.

ekrnts.jpg

ekrnts2.jpg

ekrnts.jpg

Necvox Navigasyon Güncelleme Klavuzunu İndirmek İçin Tıklayınız

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Navigasyon Güncelleme (Kendiniz Güncelleyebiliyorsunuz)

hakan bey paylaşımınız için teşekkürler.
ama burada anlatılan tüm işlemlerde indirdiğiniz güncelleme dosyalarının sd karta yüklenebilmesi için sd kartın arabadan sökülüp bilgisayara takılması gerekiyor. tabiki bunun için de konsolun sökülmesi gerekiyor.

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim aracımda sd kart ekrann yannda hemen dışarıda yani yeni taktırdım aracı pazartesi teslim alıcam yeni takıldı necvox sd kart girişi dışarıdan

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugraa link' Alıntı:
benim aracımda sd kart ekrann yannda hemen dışarıda yani yeni taktırdım aracı pazartesi teslim alıcam yeni takıldı necvox sd kart girişi dışarıdan

nası yani????

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugraa link' Alıntı:
öncelikle sn. bugraa hoşgeldiniz :)
eğer sd kart dışarıda ise bu süper bir haber olmuş, fotoğraflarıda bizlerle paylaşırsanız seviniriz

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler hakan bey hoşbulduk.
aracımı pazartesi teslim alıcam pazartesi akşamı kısmet olursa fotolarını paylaşıcam sizinle bugün gittiğimde görmeye sd kart girişi dışardaydı ve kilit açıp kapama yerinn ordaki parçadada necvox yazısı vardı bide sanki o mikrofon ve resetleme için olan deliklerdede değişiklik olmuş ama onu tam hatırlıyamıyorum ama necvox kasası değişmiş ondan eminim bugun gördüğüm necvoxla burda sizlern paylaştığı resimlerdki cihazlarn kasaları arasnda farklılıklar vardı

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

birde bir şey sormak istiyorum bnm torpidoda sadece ipod için kablo çekilmiş usb çekilmemş satış temsilcim araçda usb girişi olduğu için ve aynı anda birden fazla usb bağlayıp kullanamıyacağım için çekilmemiş olabilr dedi pazartesi kesin bilgi alıp yetkililerden bana bildircek sizin araçlarınızda aracın kendi usb dışında torpidoda usb yokmu acaba?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

torpido da 2 tane usb girişi ve ipod bağlantısı var bende ayrıca sd kart okuyucu dışarı çıkmışsa bende istiyorum ben şahsen alırken olduğunu düşünüyordum ama sonra konsolun içinde olduğunu öğrendim napıyım ben öyle sd kart okuyucuyu

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bna aslında cyclone takılcaktı öle demişlerdi necvox gelmio demişlerdi 1 ay sonra gelicek diyolardı ama bugn baktım necvox takmışlar sanırım erken gelmiş herlde 1 ay sonra gelicek dediği buydu kasa yenilenmiş sanırım. peki birden fazla usb çalıştırılabiliyomu acaba denedinzmi?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet 2 side aynı anda çalışıyor birini seçip müzik dinleyebiliyorsunuz