Necvox Kullanım ve Problem Çözme Videoları

watman123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Kullanım ve Problem Çözme Videoları

Yardımcı olabilecek kimse varmıdır. Necvox canımı sıkmaya başladı iyice iki aydır kullanıyorum ama memnun değilim. Radyo çekmiyor., info ekranında klima hareketleri ve dış ortam sıcaklığı sabit. Config ayar menüsünden sinyal seslerini kısamıyorum. Varmıdır bşr çözüm yolu. Yardımcı olursanız sevinirim.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

watman123 link' Alıntı:
Yardımcı olabilecek kimse varmıdır. Necvox canımı sıkmaya başladı iyice iki aydır kullanıyorum ama memnun değilim. Radyo çekmiyor., info ekranında klima hareketleri ve dış ortam sıcaklığı sabit. Config ayar menüsünden sinyal seslerini kısamıyorum. Varmıdır bşr çözüm yolu. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam Merhaba,

Radyonun çekim gücü orjinaline göre zayıf, fakat çekmemek gibi bir durumu yoktur. Info ekranında klima hareketleri ve dış ortam sıcaklığının değişmemesi donanımsal veya yazılımsal bir sorun olduğuna delalet. (Cihazın üstündeki IR boşluğuna bir iğne veya başka bir cisim sokmak suretiyle resetlemeyi deneyebilirsiniz).

Config menüsünde 9833 HD Black serisinde sinyal seslerine erişemiyoruz malesef. Servis torpidonun arkasında bulunan cihaz hoparlöründen sesi kısıyor.

֖ncelikle; -serviste cihazın radyo bağlantısına baktırabilirsiniz,
              -Cihazı resetleyebilirsiniz,
              -Torpidoyu söktürerek arkasında kalan hoparlöre izolasyon yapabilirsiniz (Bant veya başka bir materyal ile)

İyi günler.

FarukS1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

watman123 link' Alıntı:

Merhaba, Necvox teknik servisi aramayı denediniz mi? Cihazın garantisi devam ediyorsa istanbul için gezici servis hizmetleri de var. Vereceğiniz adrese kendileri gelip bakıyorlar.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel açıklama ve bilgilendirmeler... herkese teşekkürler.

watman123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yardımınız için çok teşekkürler.
Aracı 3 ay önce sıfır aldım necvox yazılımı eski değilse donanımsal olabilir diye düşünüyorum. İlk önce resetlemeyi deniyeceğim.
Necvox 'a mail attım fakat henüz dönmediler. En iyisi dediğiniz gibi telefon ile yardım almak. Radyo konusuna gelince sizinde dediğiniz gibi zayıf çekiyor parazitli dinliyorum.
Tekrar teşekkür ediyorum iyi akşamlar.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emeğinize sağlık.. thnxx

watman123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sorun serviste çözüldü. İki kez Canbus değiştirildi.  Birincide bozuk çıktı :) Teknik servisteki personel çok ilgili. Radyo ve tv için yapacak birşey yokmuş. İdare ederiz artık. Yardım ve yönlendirme için tekrar teşekkür ederim.  special_Yeah

fx20001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Video Sesi Gecikmeli Geliyor

Bende de P-1033 Necvox mevcut. USB ile 720p klipleri açtığımda görüntüden 3-4sn sonra ses gelmeye başlıyor. Sizde de böyle bir sorun var mı?