Necvox Destek

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Destek

yeniler zaten cd400 üzerinden çalışmıyor bildiğim kadarıyla o yüzden onlarda farklıdır bende bütün özellikler çalışıyor

ppstr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sesli arama çok kullanışlı özellik. Rehberde sık kullandığım numaralara sesli komut ekledim. direksiyondan tuşa dokunup isim seslendirdiğimde otomatik olarak arıyor cd400.bildiğim kadarıyla cd600 ün navigasyon dışında bir üstünlüğü yok  cd400 e ama büyük ekran çok kullanışlı olurdu, cd400 ekranı satırları yetersiz kalıyor. Necvoxla ilgili hiçbir bayii net bilgi veremiyor. Arabayı aldığım ANkara bayii yedek parça müdürü ile bile konuştum, Ankara necvox servisi ile konuştum, kimse net bilgi veremiyor.satış sırasında cd400 ve cd600 arasındaki farkları sorduğumda bile(ses kalitesi açısından) net cevap alamadım. Satın alırken sonradan takılan cihazları övüyorlar ama orjinal cihazın anteni, renk kalitesi ve menülerinin kullanışlığından bahsetmiyorlar. cosmodaki sesli kontrol desteğinden ne bayii teknik servisi, ne necvox ne de nette bulduğum necvox kullanım klavuzu bahsetmiyor.

Mühendis oldugum için belki çok detaya giriyorum ama aracın özellikleri güzel ve bunları da kaybetmek istemiyorum. bu ekranı taktırmak istememin sebebi navigasyon değil, zaten telefonda da sesli navigasyon var, TV yada DVD  de değil.

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sizin necvox mu farklı anlayamadıum hakan beyin dediğini ben yapabiliyorum ayrıca necvoxun ayarlar bölümünde direksiyon kumandasına verilecek görevler ile ilgili bir bölüm var ordan bazı şeyler değiştirilebilir galiba. ben direksiyondan bir önceki veya sonraki şarkıyı açabiliyorum

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

ppstr link' Alıntı:
Mühendis oldugum için belki çok detaya giriyorum ama aracın özellikleri güzel ve bunları da kaybetmek istemiyorum. bu ekranı taktırmak istememin sebebi navigasyon değil, zaten telefonda da sesli navigasyon var, TV yada DVD  de değil.

sebebini öğrenebilirsek daha iyi yardımcı oluruz

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gencebay25 link' Alıntı:
herkes farklı bi şey yazıyo

kafam iyce karıştı :eek:
farklı birsey yok bendede cd 400 var resımdekı dugmenın ustune basınca usb veya cd calarken sarkılar arasında geçıs yapılıyor..
necvox yenı modellerde boyle degıl onla sarkı ılerı gerı sarıyor  sarkıyı ya dıreksıyondan ya ekrana dokunarak degıstırmek zorundasınız ekrana dokunarak degıstırmekte sıkıntı

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
farklı birsey yok bendede cd 400 var resımdekı dugmenın ustune basınca usb veya cd calarken sarkılar arasında geçıs yapılıyor..
necvox yenı modellerde boyle degıl onla sarkı ılerı gerı sarıyor  sarkıyı ya dıreksıyondan ya ekrana dokunarak degıstırmek zorundasınız ekrana dokunarak degıstırmekte sıkıntı
necvox un farklı çeşitleri olduğu için böyle birşey çıktı ortaya

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

banada garıp geldı onuda arkadasın arabada gordum bu ozellıgın olmaması garıp geldı ama dıger artıları cok ıyı tabıkı bende taktırmayı dusunuyorum tamda karar veremedım

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yenisinde nasıl bilmiyorum ama benim müzik için aracımda bir ipod touch ım var hem arayüzü güzel hem listeleri falan görünüyor direk içinden cihazın bu yüzden usb ye şarkı falan atmıyorum sadece video var en kullanışlı ipod u kullanmak tek eksik tektek şarkı seçilmiyor 30 şarkılık bir liste varsa seçince direk içini açıyor  direksiyon dan yada şarkıları ileri geri sarma tuşlarına basınca yada ekrana dokunarak şarkı değiştirmek mümkün tıklamak da zor değil büyük  simgeleri var tek tek şarkı seçilmesede listeleri albümleri yada sanatçıları seçmek için arayüzler direk ipod un üstündeki gibi

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende olmadıgı ıcın tam olarak bılmıyorum ama ıphone dekı muzıklerı bluetooth uzerınden dırek calması guzel