Necvox Destek

wallacom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Destek

teşekkür ederim çok işe yarayacak bekliyorum msj nızı..iyi akşamlar...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

wallacom link' Alıntı:
teşekkür ederim çok işe yarayacak bekliyorum msj nızı..iyi akşamlar...

Yukarıdaki mesajı düzenledim. Fotoğraflar görünüyor hocam. Ekranınız aynı olmasa da işlemlerin sırası aynı olacaktır,

wallacom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

son bir şey daha sorayım sistem geri yükleyi aç diyorum hemen kendisi kapalı konumuna geçiyor yapamadık yani....neden olabilir..

dronay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Modelini tam bilmiyorum ama ön kamera entegrasyonu ve wifi destekli NECVOX marka navi takrıedım bi kaç gün içinde astra ma. Öncelikler navi cok geç açılıyor. Arabayı çakıstırdıktan sonra geri giderken direk geri görüş kamerası geliyor mu normalde,?Ben 3-5 saniye geri vitese taktıktan sonra bekliyorum. Birde Bluetooth ses ayarını en yüksege çekmeme ragmen karsıdan ses geliyor ama benim sesim cok az gittigini söylüyor karsımdaki. Ayrı bir mikrofon ayarı da var mı? Bunu bikaç ayrı kişiyi arayarak deneedim hepsi aynı tepkiyi verdi nerdeyse.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dronay link' Alıntı:
Modelini tam bilmiyorum ama ön kamera entegrasyonu ve wifi destekli NECVOX marka navi takrıedım bi kaç gün içinde astra ma. Öncelikler navi cok geç açılıyor. Arabayı çakıstırdıktan sonra geri giderken direk geri görüş kamerası geliyor mu normalde,?Ben 3-5 saniye geri vitese taktıktan sonra bekliyorum. Birde Bluetooth ses ayarını en yüksege çekmeme ragmen karsıdan ses geliyor ama benim sesim cok az gittigini söylüyor karsımdaki. Ayrı bir mikrofon ayarı da var mı? Bunu bikaç ayrı kişiyi arayarak deneedim hepsi aynı tepkiyi verdi nerdeyse.
Dünya para verip ne hayallerle alınan Navide problemler çıkıyor.

dronay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dronay link' Alıntı:
Aynı sorun bende de var. Yok mu bir çaresi? Hele karsımdakinin iphone u varsa neden bilmem zaten sesimi hiç alamadıgını söylüyor. :mad:

atillaahmetalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar,
Necvox platinum p 1033 navigasyonum var konu ile ilgili uzman arkadaşlardan 3 konuda destek rica ediyorum.
1-Navigasyon güncellemesi için ne yapmam gerekli ilgili siteye girdim ama malesef bir şey anlayamadım.
Bununla bağlantılı olarak navigasyondaki haritanın sürümü ile ilgili bilgiyi nasıl alabilirim.
2-TV izlemeye basınca malesef karıncalı çıkmakta.Bir türlü kanal ayarlayamadım.
3-Güneşli havada parlamayı daha aza indirebilmek için renk vb. ayar dışında ne önerirsiniz.
Saygılarımla,

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kendinizi tanitmadan ilk mesajda yardım istemek  general_Shame_on_you