Necvox Destek

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Destek

aynı sistem değil sanırım ama bende ses karşıya çok net gidiyor birkaç kişiye sordum hepsi telefondan konuştuğumu düşündüklerini söyledi yani hiç biri anlamamıştı bile araçtan konuştuğumu bu konuda çok başarılı sistem sizinkinde bir problem olabilir navigasyon içinse rotayı sil demeniz gerekiyor ulaştığınızda yoksa hep devam eder kamerada idare eder diyebilir gündüz çok iyi gece idare eder yağmurlu havalarda camına su falan gelirse görüntü bozuluyor ama gösteriyor yinede

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

necvox internet sitesinde gerekli telefonlardan yardım alırsanız istanbul içindeyseniz ayağınıza kadar servis gelir veya şehir dışındaysanız en yakın bayimize giderek sorununuzu kolayca giderebilirsiniz. bluetoot mikrofonunuzda sorun çıkmış olabilir veya ayarlarından sesini çok açmış olabilirsiniz bir de unutmayın ki araç kitinden konuşuyorsunuz sesinizi yüksek tutmanızda fayda var

Savage1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Belki çok basittir ama radyo kanalını hızlı menüye nasıl kaydedeceğimi bulamadım.

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

frekansın yazdığı mavi bölgeye tıkladığınızda açılan numaratörden frekansı girip insan ikonuna bastığınız zaman hızlı menüye atar numaraların üstüne basılı tuttugunuz zaman kaydeder

gkhn6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tüm teknik elemanlar tarafından ezbere söylenen " Bu cihazlarda ses kalitesi duser " in  bir çözümü varmı?

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

araç içi hoparlörlerin kendi orjinal cihazına göre yapıldığı için ses kalitesi düşer. ses kalitesini yükseltmek için piyasadaki isim yapmış markaların hoparlörlerinden alıp ses kalitesini yükseltebilirsiniz. eğer çok iyi bi sistem olsun diyorsanız amfi + subwoofer + mid tiz takımı gibi eklentiler yapabilirsiniz

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ayrıca konu dışı ama necvox ta bluetooth a tel kayıt yaparken isimle kayıt yokmu sadece numara kayıt mı var yani arayacağım kişinin illa numarasını mı blmem gerekiyor

Savage1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün arabayı çalıştırdım, Necvox çalışmadı. 15 dk boyunca konsoldaki hiçbir düğme tepki vermedi. Ekranda klasik info ekranı vardı. Necvox kendine gelemedi. Sonra ne olduysa açıldı. Sorunu anlamadım.

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

evet canbus tan kaynaklanıyo olabilir cihaz açıkken bi reset atın düzelmesse servise gösterin

Savage1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servise gittim, canbus'ı değiştirdiler. Şimdilik sorun yok.