Necvox Destek

Bucer85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. Opel corsa e kasa 2015 multimedya teyp çok ağırlaştı. Yazılım için destek rica ediyorum.

Kudretsen

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar

Necvox Teknik Destek ekibindenim. Necvox ile ilgili sorunlarınız ve sorularınız için burdayım.Bu başlık altından sorularınızı alabilirim , İyi Forumlar .. :)
Merhabalar 2017 astra sedan edt pls model aracımda yetkili serviste takılmış necvox dva-s 9933 model black edition multimedya sık sık donup kalıyor. Ekrandan ve aracın konsol düğmelerinden ne ses ayarı yapabiliyorum nede cihazı kapatabiliyorum. Birde çalıştığında ekranın en üst kısmında geri ve home gibi dokunmatikler çalışmıyor. Daha önce motor devri lastik basınçları akü durumu gibi araç bilgileri ekrana geliyordu şu anda bilgiler boş geliyor çözüm öneriniz varmıdır

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Malesef uzun zamandır Necvox Destek(@necvox socila)foruma gelmiyor..

sametgs_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maalesef müzik durdu hatası alıyorum. Yazılım güncellemesi gerek sanırım. Bilgisi olan var mıdır

Emree1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dvn a 1033 eskiden beri uretilen mi? Yeni androidli olarak en az 4 gb ram li ekrani 7 8 inch olacak sekilde cihaziniz mevcut mu?

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Dvn a 1033 eskiden beri uretilen mi? Yeni androidli olarak en az 4 gb ram li ekrani 7 8 inch olacak sekilde cihaziniz mevcut mu?
Dvn a 1033 android işletim sistemli bir model. Bundan önce de dvn p 1033 vardı wince işletim sistemli model. 1.5 yıl kadar kullanmıştım. Bir süredir internet siteleri bakımda olduğundan en güncel ürünleri hakkında bir bilgim yok.

batatay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Selamlar
Bende de serviste takılmış DVN A 1033 var. Radyoda eğer frekansta bir azalma cızırtı olursa kafasına göre ilk uygun frekansa atıyor kanalı. Bunu nasıl engellerim yada kapatırım fikri olan var mı? Ayrıca Android sürümü 4.4.4 bu nasıl guncellenir? Menüde güncelleme yok.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Ben de aynı sorunu yaşadım.
Rds, trafik vb bir sürü radyo ayarı var. Bu ayarları tek tek açıp kapayıp deneyerek sorunu çözmüştüm. android sürümü necvox firması güncelleme verirse güncellenebilir. Vereceklerini hiç sanmıyorum. Onun haricinde custom güncelleme yapan ya da custom romlar yükleyenler var ama pek tavsiye etmem. Android sürümünün yüksek olmasının güncel uygulama yükleyememe haricinde faydası yok. Android sürüm güncellemesi yapabilseniz bile cihazınız kasabilir. Eski haline döndüremeyebilirsiniz. Yükleme esnasında cihaz brick olabilir. Riske girmenizi tavsiye etmem...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Aslında bu tarz cihazları almamak gerek bende var navigasyon güncellenemiyor google mapste açınca cihaz kasmaya başlıyor. Birde saymadım ama belirli kontak açıp kapamada cihaz açılmıyor aküden eksi kutup başını söküp 30sn bekleyince kendine geliyor. 2018de 2 bin tl vermiştim şimdi çok pişmanım

• Beğen
Tepkiler: omeroz