Navimaster - Güncelleme İstek

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tarz aletlerde İstekler,Hatalar ve güncellemeler sanırım ufak bir program ile güncellenebiliyor.Bu istekleri hataları ve güncellemeleri bir başlık altında toplayalım istedim.Sanırım yetkililer bu konuyu görüp derdimize derman olacaktır.

Hatalar ;

Ana ekranda bulunan Resim bölümünde resimlere bakıldıktan sonra resim bölümünden çıkamıyoruz.Makineyi kapatıp açmak gerekiyor.
Mp4 uzantılı videolar gösterilemiyor.

İstekler ;

Mp3 dinlerken ekranda equalizer görünüyor.Bunun dışında Orjinal Arka plan görüntüsü veya farklı ekran koruyucu tarzında (Analog Saat , Logo vs.) gibi şekiller olabilir.
İlk açılışta veya kapanıp açıldığında ürün Opelin Logosu veya istenilen herhangi bir logo ile başlanabilir.
Ana ekran 3 sayfadan oluşuyor.Bence buna 4.sayfa eklenmeli ve bu sayfa da sadece arkaplan görüntüsü görünmeli (forumda bir arkadaşta görmüştüm)
Müzik dinlerken video izlerken ekranda saat bölümü yok.Ufak bir yere saat ve Derece bölümü eklenebilir.

Bunun gibi birkaç ufak düzeltmeyle ürünün daha güzel daha hoş daha kullanımlı olacağını düşünüyorum.Eğer istekleriniz veya sizinde tespit ettiğiniz hatalar varsa paylaşalım

qwer001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.battlefieldturk.com
Ynt: Navimaster - Güncelleme İstek

• Direksiyondan sarkılar(MP3 dinlerken) arasında geçiş yapamıyorum.Sadece sesi kısıp yükseltebiliyorum.
  • Radyo veya mp 3 dinlerken navigasyondaki yönlendirme seslerini duyamıyorum,Yonlendirme sesleri esnasında radyo veya mp3'ün sesinin kısılma özelliği olsaydı güzel olurdu.Navigasyon kullanırken sesi duyamıcam diye şarkı dinleyemiyorum.

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

qwer001 link' Alıntı:
  • Direksiyondan sarkılar(MP3 dinlerken) arasında geçiş yapamıyorum.Sadece sesi kısıp yükseltebiliyorum.
  • Radyo veya mp 3 dinlerken navigasyondaki yönlendirme seslerini duyamıyorum,Yonlendirme sesleri esnasında radyo veya mp3'ün sesinin kısılma özelliği olsaydı güzel olurdu.Navigasyon kullanırken sesi duyamıcam diye şarkı dinleyemiyorum.

Evet 1. yazdığınız benim içinde sıkıntıydı.Yazarken atlamışım.İnşallah bir çözüm üretirler.

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gfb1987 link' Alıntı:
Bu tarz aletlerde İstekler,Hatalar ve güncellemeler sanırım ufak bir program ile güncellenebiliyor.Bu istekleri hataları ve güncellemeleri bir başlık altında toplayalım istedim.Sanırım yetkililer bu konuyu görüp derdimize derman olacaktır.

Hatalar ;

Ana ekranda bulunan Resim bölümünde resimlere bakıldıktan sonra resim bölümünden çıkamıyoruz.Makineyi kapatıp açmak gerekiyor.
Mp4 uzantılı videolar gösterilemiyor.

İstekler ;

Mp3 dinlerken ekranda equalizer görünüyor.Bunun dışında Orjinal Arka plan görüntüsü veya farklı ekran koruyucu tarzında (Analog Saat , Logo vs.) gibi şekiller olabilir.
İlk açılışta veya kapanıp açıldığında ürün Opelin Logosu veya istenilen herhangi bir logo ile başlanabilir.
Ana ekran 3 sayfadan oluşuyor.Bence buna 4.sayfa eklenmeli ve bu sayfa da sadece arkaplan görüntüsü görünmeli (forumda bir arkadaşta görmüştüm)
Müzik dinlerken video izlerken ekranda saat bölümü yok.Ufak bir yere saat ve Derece bölümü eklenebilir.

Bunun gibi birkaç ufak düzeltmeyle ürünün daha güzel daha hoş daha kullanımlı olacağını düşünüyorum.Eğer istekleriniz veya sizinde tespit ettiğiniz hatalar varsa paylaşalım
selamlar öncelikle, resimlerden çıkınca cihaz kiltlenme olayını ilk kez duydum bende böyle bir sorun şimdilik yok,
mp4 denemedim ama dediğiniz gibi codec eklenebilir sanırım. mp3 dinlerken eqo gözüküyor demişsiniz acaba usb den mi dinliyorsunuz yoksa hafıza kartınamı yüklediniz çünki usb den dinlerken ayar görüntüsü bir kaç sn içinde kendiliğinden kayboluyor. şahsen hafıza kartına şarkı yükleyip dinlemedim bir defa denedim pek hoşuma gitmdi.
arka plan logo yada kendi sectiniğiniz wallpaper için zten 4. sayfa geliştirildi ürünü aldığınız yerden güncelleme isteyinz. müzik dinlerken saat yok demişsiniz burayı anlamam için szin mp3 leri nerden dinlediğinizi bilsem belki bir yorum yapabilirdim.

benim sorunlarım ise ise blutooth üzerinden arama yaparken sesimin karşıya çok net gitmemesi oldu.(çözüm için mikrofunun yeri değişmesi gerekiyor.)usb üzerinden ses radyo ya göre daha az yani ses kaybı oluyor. mp3leri direksiyondan değiştirememe olayı olmaması lazım çünkü kullanıyorum ve değişiyor. (usb üzerinden dinliyorum)
en büyük sıkıntıyı 3g de yasadım modemin markasının farklı olmasından dolayı modemi tanıtamadık ve dolaysı ile kullanamıyrum. bunun dışında bir sorun yok. son olarak müzik dinlerken navigasyon sesinin az çıkması yada çıkmaması gibi bir sorun yasamadım müzik kapalı iken aracın ses sistemine bağlı olarak sesi fazlası ile arttırabiliyorum müzik dinlerken ise müzik ne kadar acıksa navi ses te o kadar açık.(sanırım püf noktası müzikleri hangi kaynaktan dinlediğimiz)

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

polatts link' Alıntı:
selamlar öncelikle, resimlerden çıkınca cihaz kiltlenme olayını ilk kez duydum bende böyle bir sorun şimdilik yok,
mp4 denemedim ama dediğiniz gibi codec eklenebilir sanırım. mp3 dinlerken eqo gözüküyor demişsiniz acaba usb den mi dinliyorsunuz yoksa hafıza kartınamı yüklediniz çünki usb den dinlerken ayar görüntüsü bir kaç sn içinde kendiliğinden kayboluyor. şahsen hafıza kartına şarkı yükleyip dinlemedim bir defa denedim pek hoşuma gitmdi.
arka plan logo yada kendi sectiniğiniz wallpaper için zten 4. sayfa geliştirildi ürünü aldığınız yerden güncelleme isteyinz. müzik dinlerken saat yok demişsiniz burayı anlamam için szin mp3 leri nerden dinlediğinizi bilsem belki bir yorum yapabilirdim.

benim sorunlarım ise ise blutooth üzerinden arama yaparken sesimin karşıya çok net gitmemesi oldu.(çözüm için mikrofunun yeri değişmesi gerekiyor.)usb üzerinden ses radyo ya göre daha az yani ses kaybı oluyor. mp3leri direksiyondan değiştirememe olayı olmaması lazım çünkü kullanıyorum ve değişiyor. (usb üzerinden dinliyorum)
en büyük sıkıntıyı 3g de yasadım modemin markasının farklı olmasından dolayı modemi tanıtamadık ve dolaysı ile kullanamıyrum. bunun dışında bir sorun yok. son olarak müzik dinlerken navigasyon sesinin az çıkması yada çıkmaması gibi bir sorun yasamadım müzik kapalı iken aracın ses sistemine bağlı olarak sesi fazlası ile arttırabiliyorum müzik dinlerken ise müzik ne kadar acıksa navi ses te o kadar açık.(sanırım püf noktası müzikleri hangi kaynaktan dinlediğimiz)

Merb.
Öncelikle ilgiliniz için teşekkürler.Resim kilitlenme olayını videoya çekip bugün yarın koyacağım.Belki benimde bilmediğim bişey vardır.mp4 olarak kutusunda yazıyor ancak bi türlü ses var görüntü yok. Hem usb den hemde Makinenin içindeki hafıza kartından dinlendiğinde eqo görünüyor.Ancak cd den dinleyince görünmüyor.4. sayfa için olan güncellemeyi istedim serkan beyden ancak hala bi yanıt alamadım okundu bilgiside gelmedi sanırım maillerine bakamadı.Mp3.leri usb veya kafıza kartından dinliyorum ekranda dediğim gibi sadece eqo var . Resimle ilgili videoyu çekince onuda paylaşırım.

Sizin sorunlara gelince Bluetooth benim araçta orjinal olarak var o sebeple Navigasyonun kini kullanmadım ancak bir çok arkadaşta o sıkıntı var diye duymuştum.Direksiyondan komutu bulamadım hangi tuşla değiştiriyorsunuz resmini gönderebilirseniz sevnirim.3g hiç kullanmadım.

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

resimden sonra donma bana kalırsa önemli bir sorun bunun için kesinlikle aldığınız yere yada servise gitmelisiniz.mp3 leri direksiyondan ses komutlarının yanındaki tuş ile yapıyorum zaten normal sistemde de ordan yapılıyor.serkan beyin ofisi acıbademde 4. sayfa güncellemesi 10 sn sürüyor gitme sansınız varsa orda her sorunu daha yakından inceleme sansınız var. 4. sayfa şöyle boş bir ekran sayfasına istediğiniz bir logoyu koyabiliyorsunuz fakat saat hava sıcaklığı bilgisi gibi görüntüler yok ses acıp kapatınca yada bir işlem sonrası görünüyor bu secenekler kontaktan sonra ekrana bir kere dokunursanız yani 4. sayfada müzük dinliyorsanız bilgi ekranı sabt kalıyor yok olması için ekrana dokunmak gerekiyor.biraz daha geliştirilmesi gerekli benim fikrimce.cylone necvox zaten standart hiç bir sistem eğişikliği olmuyor gibi.

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben güncelleme ile ilgili dosyayı istedim.Fazla zor olmasa gerek .Dosyayı yollayıp kabataslak nasıl yapacağımızıda anlatırsa rahatlıkla yapabilirim.Çünkü B.çekmecede oturuyorum karşıya gitme gibi şansım herzman olmuyor.Erdemirlerdeki arkadaşa sordum o da daha henüz gelmediğini söyledi.Bekliycez artık.

qwer001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.battlefieldturk.com

Merhaba ben şarkılarımı ve videolarımı hafıza kartına yükleyip denedim ve direksiyondan şarkı değişimi yapamadım.Dediğiniz gibi belki navimasterin usb sinden denesek  sorun olmayabilir.
Ben cihazın bluetootundan pek memnun kalmadım açıkcası,aracın kendi bluetootundaki ses kalitesi ile arasında çok büyük fark var bu sebeple aracın bluetootuna devam.
Cihazı takarken servisteki arkadaş 3g modem takmadan önce modemi getirmemi ve markasına göre bi yazılım yüklemeleri  gerektiğini söylemişti.

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim aracım sport donanım oldugu için cihazın bt sini kullanıyorum usb den sarkı değiştirme sorunsuz ama cihaz üzerinden denemedim.3g için modemi istiyolar ewet ama sadece huawei marka olanı ayarlıyabiliyorlar benim ki zte modemdi olmadı

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Dostlar konuyu hortlatıyorum, merak ettiğim iki şey var. :)

Navimaster'da GPS açıkken SD karttan mp3 dinlemek mümkün mü peki? Ayrıca SD karttan dinlediğiniz mp3'leri direksiyondaki kumandadan değiştirebiliyor musunuz acaba?