navigasyon opel dvd

aldorgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selim bey, ben Navigasyon prgramını çözdüm abartılacak birşey yok.
IGO8 primo yükledim, sorunsuz çalışıyor.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kadir bey ben de yükledim ama global.cfg dosyası bulunamadı hatası verdi.halbuki dosya olması gereken dizinde var.
hafta sonu microkarta format atıp tekrar deneyeyim

aldorgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tanıtımı doğru yaparsan, ayarlar .exe seç , sys dosyasını 800x480 ayarlarını doğru yaparsan çalışır.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yaptım yaptım.ama hata verdi.başka bir siteden aynı programın 800*480 dosyalarını bulup onları yükleyerek deneyeceğim

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.youtube.com/watch?v=5Fu_ceHQqU0 benim cihazda wolfncu proğramını kurup çalıştırdım bir yıldır kullanıyorum navide acayip fark ve havalı oluyor farlı skinlerde yükledim ama en havalısı bu skin dijital kadranlı olanı inceleyin arkadaşlar aracın cıd ekranına görüntü verilirmi bilemem bence gerekte yok ama azmin elinden kurtuluşta yok navi olayından hiç anlamazdım şimdi navigasyonun şiirini yazıyorum.neden olmasın cıd ve görüntü olabilir bence ama gereksiz gibi :confused:
abi bunun bende otomatik kurulumunu hazır sadece primo veya igo 8 dosyasına yolunu gösterin cihaz buradaki gibi çalışır ama bu proğramı buraya nasıl koyacağım ?? kafam şişti benim cihazda olmadı arkdaşlar gps boardı yani gps dvd içindeki ana kartın deyişmesi gerekiyormuş navisiz kaldım cok proğramlar kurdup igo8 tomtom garmin sygiç aklınıza hangi proğram gelirsekurup calıştırdım kurcaladım keratayı dayanamadı ama en güzeli igo8 yazılmı radarlarda yükleniyor bilginiz olsun bu yukardaki proğramın adı WOLFNCU araştırın

ibrahimaydin5734

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ful abi aracla tamamen uyumlu set bc ayarlarına ne istersen giriyorsun cylong marka fiş kesme yok giriş fişleri veya jakı aracla tamamen uyumlu

selim selam; senin cihaz markası nedir. nereden ve kaça aldın. bc set ayarlarını giriyorsan çok süper. çünkü sırf onlar olmuyor diye vazgeçmiştim. bir çok markada yok bu. ayrıca ben cıd ekrandan görüntü almak istiyorum cihaz asagıda kalıyor. amacım yukarıdan görüntü almak forumda bunu yapan varmı göremedim. eger alabilirsem genelde interface kablo alınması gerek diyorlar buna ihtiyaç varmı.

tşk.

Son düzenleme:

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim cihaz caska 3038 modeli yeni cihaz aldık inanın caska 3038 modelin yanında tek kelimeyle fos cıktı diyeyim sadece ekranı 800 480 cözünürlüklü olduğu için harita görüntüsü birazdaha canlı aracın ekranıylada uyumlu deyil sadece bc ve set ayarı var ha bu arada caska yı niye söktün derseniz gps bağlanamıyordu sebebide gps bordumu tam ismini hatırlayamadığım gps sistemini calıştıran sistemi arızalanmış evde duruyor şimdi bu parcayı nereden bulurum bilmiyorum? diyer fonksiyonları full calışıyor.elektronik işinden anlamadığım için bu parcanında neye benzediğini bilmediğim için galiba gps calıştırmam mucize. yeni cıkan cihazlar cok aldatıcı aracla tam uyumlu diye satılıyor ama sadece direksiyon fonk. calışıyor. alırken dikkat edin

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim cihazdan navitech.NRD_AX 3700 O modeliyle aynı olduğunuı tahmin ediyorum varmı ustalar navitech te tanıdık veya sesimi duyan yardımcı olursanız cok sevinirim