nasıl kilo alınır?

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kilo almanın tek yöntemi alınan kalorinin kullanılan kaloriden fazla olmasıdır.Kilo vermek içinde bunun tam tersi geçerlidir.Fazla kalori almakta bir süre sonrada vucutta yağlanma belirtilerine yol açacaktır. Bunun önüne geçmek için spor yapmak mutlaka şart.Kilo almak için en uygun spor vucut geliştirme olacaktır.. Antremanları programa uygun olarak aksatmadan yapman ve özveride bulunman gerekiyor. Kilo aldırıcı ürünlerle desteklersen kilo almaman içten bile değil.. Bunu uzun yıllardır bu sporun içinde olan biri olarak söylüyorum.

Peki ben birşey sormak istiyorum :) bende bel fıtığı war hafif göbekte olmaya başladı belimi fazla zorlamadan uygun kıvama nasıl getirebilirim ??

regulus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amaç harcanılandan fazla kalori sahibi olabilmektir. Bu her şeyi yemek ve atıştırmak anlamına gelmiyor. Disiplinli ve programlı beslenmek önemli. En az altı öğün yemek tüketilmeli ve öğün araları 2 bilemedin 3 saati geçmemelidir. Yağlı tohum tüketimi (fındık, ceviz vb…) küçük hacim içerisinde çok fazla enerji bulundurması ve faydalı yağlar içermesİ açısından büyük avantaj sağlar. Ayrıca sağlıklı kilo ve kas hacmi artışı için hafta da iki üç kez ağırlık çalışılması gerekiyor (yok ben göbek yapmak istiyorsanız bunu atlayabilirsiniz).

regulus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin olay farklı tabi.. Doktor tavsiyesi dışına çıkmamak gerekiyor.. Benim kanaatim yüzmeniz hem belinizi zorlamamanızı sağlayacak hemde spor yapmış olacaksınız..

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin olay farklı tabi.. Doktor tavsiyesi dışına çıkmamak gerekiyor.. Benim kanaatim yüzmeniz hem belinizi zorlamamanızı sağlayacak hemde spor yapmış olacaksınız..

Haklısınız bende belime hasar vermemek için ne mekik nede başka türlü çalışmalar yapıyorum..Sezonu açacaz yakında normalde günde toplam 3-4 km yüzerim zaten.. Teşekkür ederim..

Son düzenleme:

regulus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yüzmene sevindim, bende yüzerim yazları cankurtaranlık yapıyorum. Denizi özledim doğrusu.. :)

regulus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Umarım öyle kalır.. Artık uyku vakti geldi. Görüşmek üzere sana iyi geceler..

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim sizede ii geceler ..

ich

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
prakten adında bi şurup var alın 3 milyon bişey
her kullandıgınızda adımı öğrenin ve dua edin bana:D
yalnız gece kalkması biraz zor oluyo,tabiri caizse hayvan gibi acıkıyosun,paso yiyosun :D
prakten hakkında bişeyler söyleyeyim,aslında alerji şurubu,ama yan etkisi çok pis iştah açıyo,doktorlar küçük çocuklara veriyo,cidden etkili bişey
daha fazla bilgi için,google it ;)

anıl35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en güzeli ye ic yat acayip kilo alirsin :D cok yemek yemek cözüm degil cok yersin ama sürekli hareket halindesindir vücut yediklerini yakar