multimedia kullanan arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum

cinaski12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba Multimedia kullanan arkadaşlar sizin görüşlerinizi almak istiyorum

bende Multimedia yok, Bluetooth da yok

sadece Bluetooth için Multimedia taktırmak istiyorum

sorum şu Multimedia kullananlar Bluetooth dan memnun mu, ses karşı tarafa net gidiyor mu, direksiyondan cevaplıyabiliyormusunuz, arayanın ismi ekrandan çıkıyor mu

ya da ben parrot cihazı mı alsam bu cihaz bluetooth için iyi diyorlar fiyatı 850tl

sizce ne yapmalıyım

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: multimedia kullanan arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum

bence 850 tl gidi bir fiyat vereceğinize üstüne biraz daha ekleyip navigasyon cihazı taktırmanız daha iyi diye düşünüyorum hem bluetooth+navi+tv+geri görüş kamerası vs. gibi özellikleride kullanmış olursunuz, tabi bu benim fikrim...

cinaski12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ücret sorun değil Bluetoothu sorun çıkarmasın yeterki

emqare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cinaski12 link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba Multimedia kullanan arkadaşlar sizin görüşlerinizi almak istiyorum

bende Multimedia yok, Bluetooth da yok

sadece Bluetooth için Multimedia taktırmak istiyorum

sorum şu Multimedia kullananlar Bluetooth dan memnun mu, ses karşı tarafa net gidiyor mu, direksiyondan cevaplıyabiliyormusunuz, arayanın ismi ekrandan çıkıyor mu

ya da ben parrot cihazı mı alsam bu cihaz bluetooth için iyi diyorlar fiyatı 850tl

sizce ne yapmalıyım

Merhabalar Naviin marka multimediya kullanıyorum.Araç içinde bluetooth ile yaptığım görüşmeler ve telefonla yaptığım görüşme arasında hiçbir fark yok.Gelen ve giden ses kalitesi muazzam.850 TL üzerinde biraz daha koyarak bir oem cihaz taktırabilirsiniz.Navigasyon ve araç içi görsellik olarak araca çok artı getirirsiniz.Diğer marka multimedya cihazlarını kullanan arkadaşlar var forumda konu hakkında onlarda bilgi vereceklerdir.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

KaHiN link' Alıntı:
bence 850 tl gidi bir fiyat vereceğinize üstüne biraz daha ekleyip navigasyon cihazı taktırmanız daha iyi diye düşünüyorum hem bluetooth+navi+tv+geri görüş kamerası vs. gibi özellikleride kullanmış olursunuz, tabi bu benim fikrim...

bu görüşe katılıyorum

bende cyclone navi var ve istediğiniz tüm özellikleri maşallah sorunsuz kullanıyorum

milannbaross

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Arkadaslar bende bir soru sormak istiyorum hazir bu soru varken.. aracim 1.6 edition malum bluetooth yok.. simdi aracima navimaster gibi bir navigasyon cihazi taktirsam bluetooth var mi ? Telefonu bluetooth ile baglayabilir miyiz ? Cagri vs. Icin...

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

milannbaross link' Alıntı:
Arkadaslar bende bir soru sormak istiyorum hazir bu soru varken.. aracim 1.6 edition malum bluetooth yok.. simdi aracima navimaster gibi bir navigasyon cihazi taktirsam bluetooth var mi ? Telefonu bluetooth ile baglayabilir miyiz ? Cagri vs. Icin...

evet cihazın kendi bluetooth'unu kullanabilirsiniz, hatta benim necvox cihazımda yaptığım görüşmelerde telefonun kendi sesinden daha iyi geliyor bile deniliyor :)) sanırım telefonum sorunlu :)))

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cinaski12 link' Alıntı:
Ücret sorun değil Bluetoothu sorun çıkarmasın yeterki

navi cihazlarındaki bluetooth telefon görüşmelerinde genel itibari ile herkes memnun ben şikayet eden bi kaç kişi dışında kimseyi görmedim o şikayet eden arkadaşlar ise genelde montaj kaynaklı sorunlar nedeni ile bu problemi yaşıyorlar ama dediğim gibi bu çok çok az bi şikayet...genel itibari ile sorunsuz kullanabilirsiniz..

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

android navigasyonun gürüşme kalitesinden ben memnun değilim. bazen yankı yaptığını söylüyor konuştuğum kişiler.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cyclone kullaniyorum bluetooth tan telefondaki muzikler bile dinleniyor.