Muayene'den gecemedim...

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben cam filmi zenon la geçtim hiçbişey olmadı.hatta zenonların ayarını biraz düşürmüştük sanayide az gösteriyor diyip hafif kusur yazmışlardı:kop:

IceBreaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu muayene işi baya gözümü korkutmaya başladı.Arabanın muayene tarihide yaklaştı.Napıcaz bilmiyorum

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
ben gittim arka kemerlere bakmadılar bile töbe töbe bu ne biçim iş. 2000 model corsayla sıfır hata geçtim ilğilinin o anki insafına kalıyor galiba bu iş.

kgb2041

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muayene istasyonlarından istasyonlarına fark var bildiğim başkasına götür

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen aykut abi gel kurtköydekıne götürelim.ben cam fılme ve zeonda hiç sıkıntı çekmedım sadece egzosdan kaldım birsürü uraştırıyorlar ne yazıkkı.ama emnıyet kemerlerını kontrol ediyorlar.ön takım elektrik aksamı vs. kusursuz olması lazım..

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
berkay artık gıttık buraya bı kere kardesım dedıklerını halledıcem haftaya fln bıdaha gıdıcem artık napalım bıdaha maceraya gırmıyım bakarsın orda baska bısı cıkar :D

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nüsha Değişcen Tek Nüsha 3o TL idi Galiba Yanlış Hatirlamıyorsam..

Arka Emniyet kemerLeri Görünür Olmayanlari geri ÇEviriyolar..Koltuğun Altina Koyanları Yani..Çok Acaip Yani.

:mad::mad::mad::mad::mad: geçen ay bizim arabanın ruhsatını değiştirdik teki 30 muş dediğiniz gibi biz 2 tane aLdık 75 tL verdik :mad: deLiye döndüm dandik bi kağıt parçası ordaki memurada söyledim makbuz kesiyomusunuz diye heee bi kaşeli kağıt veriyoruz isteyen oLursa dedi yaaa biliyormusunuz şimdiye kadar satın aLdığım en pahalı kağıt parçası dedim neden bu kadar pahaLı acaba :mad:

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün psikoları topluyorlar gereksiz şeylerden geçirmiyorlar!!!

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadarda değil bence.bakmayın o kadar inceledıklerı daha iyi.tamam bızım için aksesuar falan karşı çıkıyorlar ama trafıkte arka stopları bile yanmayan o kadar çok araç varki böyle olduğu iyidir boşverın siz:) adam eskıyede bınse en azından bakım yapmış oluyor..