Muayene'den gecemedim...

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç van dı arka koltuklara 2 adet emniyet kemeri monte ettirdim.yenilerde 3 olması lazımmış far ayarına gittiğmde adam xenonlar geçmiyo demişti allahtan eski fara dönüş yaptım .kat iptali vardı susturucu taktırdım .fren ayarı yaprırıp gittim sorun çıkmadı.ama emniyet kemeri ve farı affetmiyolar.tokasına kadar kontrol ediyorlar

zenonda bana sıkıntı yaratmadılar far ayarlarıda bozuk tu fakat onlar artık hafıf kusurlu sayılıyor ve gecıyorlar bılgınız olsun ama dedıgınıgınız gıbı kemer olayını affetmıyorlar hepsı tamdı sadece gergın dıye bırtanesı agır kusurlu sayıldı.

mustafa01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wolvorine

merhaba,benimde ruhsatta 2000 gls olan vectrama gl 2000 yazıto..o zaman sordum bişi cıkmaz kafana takma dediler..henüz muayene görmedim bu aracumla..dur bakım ne gelcek başıma

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım ona cok takılmazlar gıbı gelıyor ama yınede neye takılcakları bellı olmuyor kesınde bısı dıyemıyorum umarım sıkıntı yaratmazlar

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
korkmaya başladım bu muayene işinden ekimde benimde aracımın muayenesi var arka stopları boyamıştım stop boyasıyla siyaha ama geçirgenliğinde hiç bi sorun yok gayet iyi geçermi acaba

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben arabama 4 kişiden fazla adam almam deseydin :),
şaka bi yana kemer ağır kusur olması normal

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ohh be valla tek korktuğum o başka hiçbişey değil arabaya dokunamıyorum muayene olacak die geçsede muayene biras oynasam artık askerden geldik yazı boş geçirdik cam filmide sorun olmaz en incesi lumar ın tek korkum arka stoplardı ondanda yırttıkmı tamamdır pendik kurtköye gitcem zaten çok sıkıntılı diil orası

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
hayret bişey yaa...
ilk defa duydum..ve kulağıma küpe yapıcam...
ama galiba heryer aynı kriterleri aramıyor?

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı kesınlıkle banada ole gelıyor heryer aynı krıterlerı aramıyor bence orda bakan kısının ınsafına kalmıs adam ugrastırmak ıstıyorsa senı bıyerden bısı kesın buluyor ordan cıktıktan sonra galerıcı tanıdıgımızın yanına gıttım keske dedı dudulludakıne gıtmeseydın dedı orda cok dıdık dıdık edıyorlar dedı de ıs ısten gecmıstı.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
senin farlarda mercek varmıydı ?merceksiz xenonlamı geçtin