muayene hk.

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg faturasını almanız önemli değil. tum lpg takan yerlerden KDV sini verip faturasını alabilirsiniz. önemli olan projesini almak. onu zor verirler gibime geliyor. mercek far ve xenon far içinde kaygılanmayın. mercekte xenon far geçiyor. amerikan parkta sinyalleri yaktığınızda belli oluyorsa oda sorun olmuyor. ama belli belirsiz bir sinyal varsa sıkıntı çıkarabiliyorlar. yay amortisör ve çelik janta birşey demiyorlar. bakanlar bile orjinal olup olmadığını anlamıyorlar. sadece yürüyeninin düzgünlüğüne bakıyorlar. rotiller aks kafaları salıncak burçlarında boşluk yoksa, dreksiyon kutusundan, motordan, varsa turbodan yağ sızıntısı veya terleme filan yoksa sorun olmuyor direk geçiriyorlar. birde benim tavsiyem mutlaka aracınızı güzelce yıkatın altını üstünü. bakımlı arabalara daha töleranslı oluyorlar. :)

Projeyi aldim sorun yok. Bu sekilde gecebilecegimi soyledi aldigim yer.
Benim aractaki farlarda mercekli ama orjinal mercekli harici farlar xenonla gecmiyormus.
Xenonlari sokturmuskende amerikan parkida iptal ettirdim sorun cikmasin diye.

Yorum icin tesekkurler.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Ewet bende standartin disina cok ciktik diye birakabilirler saniyorum.

ben girdiğim zaman jant için kural orjinal ebatın 1 inç büyüğüydü ofset vs fark etmiyordu

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben girdiğim zaman jant için kural orjinal ebatın 1 inç büyüğüydü ofset vs fark etmiyordu

bendeki orjinal ebatın 2 inç büyüğü bu şekilde deneyecez, muayeneden gecerse problem olmaz. eğer geçmezse başka bir takım takıp giderim yada sıfır alma planlarım vardı sıfır alıp giderim.

havalar düzelsin önümüzdeki hafta giderim. sonucuda paylaşırım burada.