muayene hk.

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar muayene ile bir kaç sorum olacak bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.

- aracımda brc marka lpg kiti var yalnız ruhsata işlenmemiş. elimdede faturası yok. fatura almak ne kadar bir ücret olabilir.
- aracın üzerinde 3,5 cm' lik spor yay ve 16 inc jant takımı var.
- mercekli far ve zenon var.
- amerikan park var. tampon kenarlarında ledli.

bu yukardaki işlemlerle muayeneden geçenbilirmiyim ?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bana göre zorlu bir süreç seni bekliyor :(.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
lpg dönüşümü yaptırdığın yerden alabilirsin yeni tarihli olur bir ücret almazlar başka yer ne kada alır bilemem
xenondan geçmiyor geçen arkadaşınki de kaldı orjinal değil diye
yay spor yaysa yani lifte alınca kesik yaylar gibi çıkmazsa yerinden geçer janttada problem olmuyor ben coiloverla geçmiştim nerdeyse 6 7 cm düşüktü
amerikan parkı ve ledler için bişey diyemem öncesinde gidip bir görüşün isteseniz bu konuda

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg olayı konusunda birşey diyemeyeceğim.Bunu aracı aldığınız kişiye sorup kitin takıldığı yere bir danışın.İşlenmiş olması şart.

Xenon orjinal değilse ve arkada far açısını ayarlayan sensör yoksa geçmiyor.Forumda bir konu açılmıştı oradan biliyorum.

Yayda sorunyaşayan araba olduğunu sanmıyorum.Etrafta öyle çok araba var çünkü :)

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman jant-lastik ve yay konusunda bir sıkıntımız olmaz. lpg için bir fatura almamız lazım. farlar mercekli ama birinden zenon muayeneden geçmiyor diye duymuştum. amerikan parkın bağlantısını kesip süs görüntüsü verip şansımızı bir deneyeceğiz anlaşılan.
benim için en önemlisi jant-lastik yaydı. onlarda problem olmazsa diğerlerini yaptırmak çok masraflı olmaz gibi.

cevaplar için teşekkürler.

sorularım hakkında yakın zamanda muayene yaptıran arkadaşlardan yardımlarını beklıyorum. mauyenem 12. ayda çünkü.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
o zaman jant-lastik ve yay konusunda bir sıkıntımız olmaz. lpg için bir fatura almamız lazım. farlar mercekli ama birinden zenon muayeneden geçmiyor diye duymuştum. amerikan parkın bağlantısını kesip süs görüntüsü verip şansımızı bir deneyeceğiz anlaşılan.
benim için en önemlisi jant-lastik yaydı. onlarda problem olmazsa diğerlerini yaptırmak çok masraflı olmaz gibi.

cevaplar için teşekkürler.

sorularım hakkında yakın zamanda muayene yaptıran arkadaşlardan yardımlarını beklıyorum. mauyenem 12. ayda çünkü.

xenon motosikletten serbest araçlarda yasakmış kural böyleymiş istasyondan aldım bilgiyi

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımı muayeneye götürmek için eksik olan işlemleri yaptırdım. lpg için proje ve fatura aldım. amerikan park ve zenonları söktürdüm. kafama takılan son konu jant-lastik. muayeneden geçermi diye düşünüyorum. bazısı geçer merak etme diyor bazısıda orjinal yayları takman lazım diyor. spor yayla muayene işlemi yaptıran yada konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi. 2 defa gitmeyelim muayene istasyonuna he birde samandıra yada dudullu istasyonuna gitmek istiyorum.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Nazım Bey, 10 arkadaşım varsa 9u geçti yaydan teki geçemedi. Adam elini lastik ile çamurluk arasına sokmuş, bu el buraya girmiyor diye bıraktı çocuğu. Ben olsam şansımı denerdim.