MTV bir taksit fazla alınabilirmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ooh ne ala memleket.siz harcayın cebinize, biz ödeyelim...:mad:

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen katılıyorum doğru söze ne denir bugün benzine yine zam gelmiş :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Etmiyorum abi.Haksız yere ödediğim vergiler yüzünden cebimde para bile kalmıyor.Söve söve küfürbaz oldum neredeyse.Günlük konuşmalarım bile değişti.Zaten sıfır araba alınırken yeterli kadar vergi alıyorlar bir de MTV için neden fazla para ödeyim.Allah herşeyi görüyo.Elbet bunu yanlarına bırakmaz...

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
+1

Ne yani Baykal'a mı verecektik? Evet dediği anayasa değişikliğine muhalefet olan kaç tane dangalak siyasetçi gördü acaba TBMM???
Bahçeli'ye mi verecektik? Tabanıyla çelişen, yanar döner adamın teki:D
DP'ye mi verecektik? Daha barajı bile aşamıyolar:D
SP'ye mi verecektik? Daha barajı bile aşamıyolar:D
DSP'ye mi verecektik? Daha barajı bile aşamıyolar:D
Yoksa DTP'ye mi???
Amacım polemik yaratmak değil ama merak ediyorum. Tamam bu saydıklarınızda haklısınız da, AKP ye neden verdiniz o zaman, onun ne farkı var sizin yazdıklarınızdan?

Dilerseniz bu sorumun cevabını özel mesaj olarak da atabilirsiniz. Ben sadece merak ediyorum ve anlamaya çalışıyorum

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer bu haber gerçekse haram zıkkım olsun.Gerçekten halkın hayrına ihtiyaçlarına kullanılcağını bilsem seve seve vericem vergilerimi ama hiçbir değişiklik göremiyoruz.
Bilmemne borularını değiştirmek için sokakları kazdılar 1haftadan fazla oldu arabaları koycak yer bulamıyoruz alt sokakta birakmak zorunda kalıyoruz o kadar vergi alıyorsan yapsana yollarımızı.
Benim arabam 1300cc bendaha nekadar küçülte bilirimki bu motoru ne yapmamız gerekiyorki artik

mratoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aıkçası bu vergiyi sömürülerek devlete vermektense aracımı satacağım zaman sattığım kişiye borcu kadarını indirim olarak geçerim daha ii

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya vergı mı alıckasın arabadan de ya 2000 motor ustu de barı ya adam almış 1.3 motor daha neyın vergısını versın canınımı versın adam yakıyor 100 km de 5 lıtr yatık budamı cok artık ne yanı aracların motorlarını sokup kenarı koyalım o zaman altlarına bırer delık kendı ayaklarımızla ıktirelim ne ya bu herseye zam herseye zam yeter artık ya bılmıyorum benım dusuncem dogrumu yanlısmı burda yazmamda dogrumu o kadar paraya ıhtıyacları varsa kumarhanelerı acsınlar o zaman bu kadar basıt zaten oynayan oynuyo kacakta oynuyo yurt dısındada oynuyo acsınlar kumarhanelerı yapsınlar %75 vergı onlara oyle soysunlar barı bızden ne ıstıyolar ya bana kımse akp ye oy verme mantıgını anlatamaz kımse 2 komure bı sekere kanıpta akp yı bana ıyıleyemez tamam ortada oy vercek partı yok zıhnıyetı olanlar var ama akp ye neden oy verılır bende bunu anlamıyorum... kendı maaşalrını dusursunler altlarına 3000 5000 motor arac yerıne 1.3 1.5 arac alsınlar mılyon dolarlık jet yerıne thy nın ucagını kullansınlar zamanında ucaklarımı varmıs son model mercedeslerımı ne bu yanı nereye kadar ya bu her sene acık var her sene acık var yeter artık iş yok adam askerı ucretten bıle kesıntı yapıyo herseye zam artık lamba yakmaya musluk acmaya korkar hale geldık 12 tl lık telefon gorusmesıne otv kdv kdv artı otv ıle 40 tl fatura odemek zorundamıyım ben ne bu ya ne bu devlet kadrosuna hırsız alsın evlerımızı soysun sırayla rahatlar belkı o zaman gercı soycak bısey bulabılırse...

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haber feyk ama, benim asıl korkum adamların şimdi gözü açılmıştır. İyi fikir deyip harbi yaparlarsa :)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haber feyk demedi sanırım bakan.. sanırım uygulamada değil dedi :D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu an uygulama yok çalışma sürüyo dedi

döşemeden önce hazırlık yapıyo sanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...